Kluci starší přípravky vyhráli turnaj v Ostrově

Lucie Steklá 2019-07-04 13:28:00

Louny, Ostrov (lus) Letošní fotbalovou sezonu úspěšně zakončili malí fotbalisté FK Louny. Tým kluků ročníku 2009 se pod vedením trenérů Zdeňka Kubisky a Milana Lauricha vydal v sobotu 22. června bojovat o co nejlepší umístění na celodenním fotbalovém turnaji Ostrovský den plný fotbalu. V loňském roce na tomto turnaji stejný tým získal stříbrné medaile, letos to byly medaile nejcennější.

Ve své kategorii měli za soupeře týmy z FK Ostrov, Junior Žatec, Slavia Karlovy Vary, SK Petřín Plzeň, FK Dukla Praha dívky I, FK Dukla Praha dívky II a FC Viktoria Plzeň dívky. Turnaj, který se v Ostrově pořádá pro ročníky nejmladší přípravky, mladší přípravky, starší přípravky a mladších žáků, přičemž v každé kategorii mohlo nastoupit osm týmů, se hrál systémem každý s každým po dobu patnácti minut. Oproti loňskému roku, kdy venkovní teploty byly do patnácti stupňů, foukalo a pršelo, byl letošní ročník do dvanácté hodiny obdařen letním počasím. Déšť ale nezklamal ani letos, a tak se řada utkání na sedmi připravených hřištích hrála v dešti.

Malí fotbalisté FK Louny turnaj zahájili utkáním proti „svému rivalovi z loňska“ Slavii K. Vary, kterou porazili 5:3. S domácím týmem Ostrova lounští fotbalisté remizovali 1:1, v malém okresním derby proti žateckým fotbalistům těsně vyhráli 0:1. Jedinou prohru se fotbalisté FK Louny zapsali v utkání s fotbalisty SK Plzeň 2:1. Poslední tři duely čekaly na lounské hráče souboje s týmy dívek, v nichž nastříleli devatenáct branek. A právě počet vstřelených branek je nakonec vynesl na nejvyšší stupínek turnaje. S dívčím týmem Viktorie Plzeň kluci vyhráli 4:1, Duklu I porazili 6:3, Duklu II dokonce 9:0. Poslední utkání se ukázalo být pro po-řadí rozhodující, neboť dokonce čtyři týmy měly po odehrání všech šestapadesáti utká-ní ročníku 2009 stejný počet bodů – šestnáct. Protože, jak pořadatelé řekli, chtějí, aby se v Ostrově hrál útočný fotbal, byl počet vstřelených branek druhým kritériem pro určení pořadí, až poté vzájemné utkání týmů. Mezi kluby Ostrov, Plzeň, Louny a K. Vary nejvíce vstřelených branek - 27 - měli lounští hráči a po zásluze se tak radovali z prvního místa. Druhá Slavia K. Vary dala o čtyři branky méně.

Před vyhlášením kluci z Loun věděli, že budou mít medaili, ale nevěděli jakou. Rodiče i trenéři to před nimi úspěšně tajili. O to větší radost v týmu propukla, když na druhém místě pořadatelé vyhlásili tým Slavie K. Vary a poté ještě jednou, když zaznělo… „vítězem se stává tým FK Seko Louny”. Domů si malí fotbalisté odvezli krásný pohár a každý namísto zlaté medaile malý pohár fotbalisty.

Zlatý pohár na závěr sezony. Fotbalisté starší přípravky ročníku 2009 Fotbalového klubu Louny vybojovali na turnaji v Ostrově zlaté medaile. Na snímku horní řada zleva: Jakub Ruchař, Matyáš Jirotka, Nicolas Hofbauer, Martin Kubiska, Jan Hrynčuk, Tobiáš Tříska, Miroslav Janda, Tomáš Laurich, dolní řada zleva: Eliáš Novotný, Vítek Saifrt, Vuk Zörner. 


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858
E-mail: ztas@ztas.cz

BRIGÁDA - OBSLUHA RESTAURACE A BARU

DOBŘE PLACENÁ BRIGÁDA! RESTAURACE A BOWLING NOVÝ SVĚT (HUSOVA 2642, LOUNY). Přijmeme brigádníky na obsluhu restaurace a baru starší 18 let.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Válcovny trub Chomutov, a.s. hledají zaměstnance do výroby na pozice: VRCHNÍ MISTR (plat individuálně), PROVOZNÍ TECHNIK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), MONTÉR ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), JEŘÁBNÍK/JEŘÁBNICE (až 22 400Kč/měsíc), VALCÍŘ (až 26 800/měsíc), OBSLUHA STROJE (až 27 300Kč/měsíc), BRUSIČ - VYBRUŠOVÁNÍ VAD (až 24 300Kč/měsíc), ZÁMEČNÍK (až 32 900Kč/měsíc), OBRÁBĚČ (až 34 500Kč/měsíc). Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, vyučení v oboru pro pozice zámečník, obráběč. Dále nabízíme: bonusy za odpracované směny, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, další benefity dle kolektivní smlouvy.
Tel.: 474 644 044
E-mail: charvatova.pavla@steel-holding.cz

VEDOUCÍ PRACOVNÍ AGENTURY

Rakouská společnost zabývající se zprostředkováním a náborem řemeslníků, pomocníků a dalšího personálu do Německa, Rakouska, Švýcarska a Lichtenštejnska působící více než 30 let v CV hledá pro novou pobočku v Chomutově VEDOUCÍ/HO. Dobrá němčina, znalost práce na PC a sociálních mediích, komunikativnost podmínkou. Nabízíme zaškolení a atraktivní plat. Kontakt: Trummer Montage a Personal, Kesselgasse 9, 09599 Freiberg, Německo, Tel. 00491742478059 nebo Lydia Marčinová – Tel. 004366480571154.

PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU

ELEKTRO VIOLA (MĚLECKÁ 2638, LOUNY) hledáme kolegu na pozici PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU. Nabízíme férovou mzdu +bonusové složky. Požadujeme min. ukončené střední odborné vzdělání. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: p. Švátora
Tel.: 770 143 405
E-mail: viola@viola.cz

Poslední videa

Opravy na přejezdu Vroutecká v Podbořanech

Od čtvrtka 17. do neděle 20. října je uzavřen pro řidiče, kteří tudy projíždějí, železniční přejezd ve Vroutecké ulici. Opravují tam směry a výšky v koleji. Zachytili jsme práce v sobotu po poledni

Přehrát video
Cvičení s Mirkou v tělocvičně 3. ZŠ Žatec ;-)

Pod záštitou Sever Žatec - ASPV probíhá v tělocvičně ZŠ 28. října v žateckém Podměstí cvičení dospělých - žen, dívek, mužů. Přidat se můžete i vy. Každé pondělí a čtvrtek od šesti do sedmi večer.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ GARÁŽE

Koupím nebo pronajmu garáž na Březenecké u Penny. Cenu respektuji. - Tel. 728 698 377.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Přenechám zrekonstruovaný 1+1 za menší odstupné + přepis. Byt je v centru Chomutova v majetku Chomutovské bytové. - Tel. 724 677 068.

Vzpomínky

Jan Skoumal

Dne 28. října tomu bude šestnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný syn, bratr a strýc, pan Jan SKOUMAL. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují maminka, sestra Petra, a neteře Barbora a Leontýna.

Jan Kolarik

Dne 24. října uplyne první smutný rok, kdy nás navždy opustil pan Jan KOLARIK z Hořence. S láskou a bolestí vzpomínají manželka Jitka, dcera Edita, syn Jan a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, kteří vzpomněli s námi.

Marie Bryndová

Kdo byl milován, nebude nikdy zapomenut. - Dne 21. října 2019 uplyne jeden smutný rok, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, skvělá maminka a babička, paní Marie BRYNDOVÁ z Března u Chomutova. V našich srdcích budeš stále žít. S láskou a vděčností vzpomínají manžel Jan, dcera Jana s rodinou, dcera Marie s rodinou a ostatní příbuzní. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkujeme.