Louny v předkole MOL Cupu přivítají Brandýs

Lucie Steklá 2019-08-02 14:20:04

V sobotu 3. srpna Louny odehrají generálku před ostrým startem v divizní soutěži. Posledním utkáním před podzimní sezonou bude předkolo MOL Cupu, v němž na domácím trávníku na městském stadionu L. Nováka přivítají Brandýs nad Labem, také účastníkem divizní skupiny B. Utkání začíná v 10.15 hodin.

V přípravě Louny odehrály již několik utkání. 

V tom prvním přípravném utkání předminulou středu prohráli lounští fotbalisté s Brozany 1:5, v sobotu doma padli 1:4 s B týmem Fotbalového klubu Teplice. Oba soupeři Loun nastoupí v novém fotbalovém ročníku v České fotbalové lize. V prvním přípravném utkání Louny s Brozany po poločase prohrávaly 0:2. Poté sice snížil Grund, Lesniak mohl dokonce vyrovnat, ale domácí celek v pozdějším průběhu střetnutí dominoval a přidal další tři branky. Proti Teplicím předvedli svěřenci kouče Zdeňka Kudely v první půli dobrý fotbal. Proti nim v rezervě Teplic nastoupili zkušení hráči, Čmovš nebo Soungole, kteří mají zkušenosti z nejvyšší soutěže. Skóre utkání otevřel dělovkou Čmovš z pětadvaceti metrů která od břevna odrazila za záda lounského brankáře (0:1). Do té doby domácí tým hrál dobře a dočkal se vyrovnání, když se parádně trefil Sulovský. Po poločasovém prostřídání, kdy Teplice na trávník poslaly pět střídajících hráčů, se obraz utkání změnil. Žluto-modrá rezerva Louny přehrávala a dávala góly. Berešík, Radosta a Kováč dali skóre utkání podobu 4:1. Rozhodčí: Kyncl Tomáš. ŽK 74´ Berešík (Teplice). Diváků: 100.

Další dvě přípravná utkání odehráli fotbalisté Loun na trávnících svých soupeřů. Minulou středu (24. července) nastoupili na hřišti AFK Tuchlovice, které hrají přebor Středočeského kraje. Toto utkání skončilo remízu 2:2. V neděli 28. července odehrály Louny zápas na trávníku Slavie Karlovy Vary, která hraje ve skupině A České fotbalové ligy. Ač vyhrávaly už 0:2, u Varů nakonec odvezly prohru 4:2. 


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ a ZŠ

Pracovní příležitost! Obec Bitozeves vypisuje konkurzní řízení na obsazení pozice ŘEDITELE/ŘEDITELKY ZŠ a MŠ Bitozeves. Přihlášky zasílejte v zalepené obálce do 25. září 15 hodin (rozhodující je datum doručení) na adresu: Obec Bitozeves, Bitozeves 50, PSČ 440 01 nebo osobně na podatelnu Obce Bitozeves. Obálku označte slovy: ,,KONKURZ ZŠ BITOZEVES - NEOTVÍRAT". Požadavky: Odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost pro výkon funkce ředitele podle zákona č.563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost problematiky řízení ve školství a školských předpisů, organizační a řídící schopnosti, 4 roky praxe v přímé pedagogické činnosti. K přihlášce doložte (originály nebo úředně ověřené kopie): doklady o získání odborné kvalifikace, doklad o průběhu všech zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem, podrobný životopis, koncepci rozvoje školy (max rozsah 3 stran strojopisu), lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce (ne starší 2 měsíců), výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců). Ředitel/ka bude jemnován/a na dobu určitou na období 6-ti let. Předpokládaný nástup 1.2. 2020.

STRÁŽNÍK

Rádi byste se stali součástí Městské policie Podbořany? Máte šanci! Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa STRÁŽNÍK Městské policie Podbořany na dobu neurčitou. Bližší informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 777 214 193
E-mail: gutzer@podborany.net

HLÍDÁNÍ - BRIGÁDA/VÝPOMOC

V Žatci hledáme osobu(y), která by navštěvovala pratetu s pohybovým omezením (denně 30 min, Písecká ul.) a zkontrolovala, že teta v den jedla a pila (jídlo zaváží pečovatelky). Finance dohodou. Krátkodobě, cca 2 měsíce. Mohou se střídat 2 osoby. Tel./SMS: 602 660 664 nebo 602 743 664.
Tel.: 602 660 664

Poslední videa

Cvrnkaní kuliček na Dni her v muzejní zahradě v Žatci

Ve čtvrtek 15. srpna zahrada regionálního muzea K. A. Polánka přilákala - i v nepříliš příznivém počasí - desítky malých a velkých návštěvníků. Do hry (svého dětství) se s radostí pustili i dospělí:)

Přehrát video
Smolnice: Hry mikroregionu Perucko

Děti ráje ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+2 v N. Ervěnicích. Čistý vchod, nájem 7,7 tis. + 1 kauce nutná. Tel. 606 294 302.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím zahrádku v Chomutově. Tel. 728 512 011.

Vzpomínky

Jarmila Kluchová

Dne 24. 8. 2019 uplyne 1 rok, od úmrtí paní Jarmily KLUCHOVÉ. Stále vzpomínají dcera Jarmila s manželem, vnoučata, pravnoučata a prapravnoučata.

Emil Přibyl

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. 8. 2019 uplyne 10 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Emil PŘIBYL. Vzpomínají manželka, děti s rodinou, vnoučata a pravnoučata.

Miroslava Hermanová

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává... Dne 20. srpna uplynulo 21 let od úmrtí paní Miroslavy Hermanové z Kaštic. Stále vzpomínají dcera Pavlína a syn Pavel s rodinami.