Louny v předkole MOL Cupu přivítají Brandýs

Lucie Steklá 2019-08-02 14:20:04

V sobotu 3. srpna Louny odehrají generálku před ostrým startem v divizní soutěži. Posledním utkáním před podzimní sezonou bude předkolo MOL Cupu, v němž na domácím trávníku na městském stadionu L. Nováka přivítají Brandýs nad Labem, také účastníkem divizní skupiny B. Utkání začíná v 10.15 hodin.

V přípravě Louny odehrály již několik utkání. 

V tom prvním přípravném utkání předminulou středu prohráli lounští fotbalisté s Brozany 1:5, v sobotu doma padli 1:4 s B týmem Fotbalového klubu Teplice. Oba soupeři Loun nastoupí v novém fotbalovém ročníku v České fotbalové lize. V prvním přípravném utkání Louny s Brozany po poločase prohrávaly 0:2. Poté sice snížil Grund, Lesniak mohl dokonce vyrovnat, ale domácí celek v pozdějším průběhu střetnutí dominoval a přidal další tři branky. Proti Teplicím předvedli svěřenci kouče Zdeňka Kudely v první půli dobrý fotbal. Proti nim v rezervě Teplic nastoupili zkušení hráči, Čmovš nebo Soungole, kteří mají zkušenosti z nejvyšší soutěže. Skóre utkání otevřel dělovkou Čmovš z pětadvaceti metrů která od břevna odrazila za záda lounského brankáře (0:1). Do té doby domácí tým hrál dobře a dočkal se vyrovnání, když se parádně trefil Sulovský. Po poločasovém prostřídání, kdy Teplice na trávník poslaly pět střídajících hráčů, se obraz utkání změnil. Žluto-modrá rezerva Louny přehrávala a dávala góly. Berešík, Radosta a Kováč dali skóre utkání podobu 4:1. Rozhodčí: Kyncl Tomáš. ŽK 74´ Berešík (Teplice). Diváků: 100.

Další dvě přípravná utkání odehráli fotbalisté Loun na trávnících svých soupeřů. Minulou středu (24. července) nastoupili na hřišti AFK Tuchlovice, které hrají přebor Středočeského kraje. Toto utkání skončilo remízu 2:2. V neděli 28. července odehrály Louny zápas na trávníku Slavie Karlovy Vary, která hraje ve skupině A České fotbalové ligy. Ač vyhrávaly už 0:2, u Varů nakonec odvezly prohru 4:2. 


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video