Vábení v sobotu nabízí bohatý program

Lucie Steklá 2019-08-10 10:36:07

Letní lounské vábení odstartovalo v pátek 9. srpna v podvečer. Na hlavní scéně na Mírovém náměstí roztancoval publikum Fast Food Orchestra, vystoupili Eddie Stoilow či Paya Noia, páteční program uzavřel Vladimír Mišík. Mezi do

Mezi doprovodným programem si návštěvníci mohli vyzkoušet Slide skluzavku, zúčastnit se lampionového průvodu nebo zhlédnout vystoupení akrobatické show Legenda o světle. 

V sobotu  si můžete užít koncerty The Beatles revival, Žlutého psa, Doctora PP, Fleretu nebo Xindla X. Po obědě startují závody dračích lodí, od 14 hodin je připraven program pro děti na letním cvičišti. Po celý den se můžete sklouznout na mokré skluzavce. V 21.45 hodin je připraven ohňostroj. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video