Návrat letního kina v Lounech,  dnes promítne Teroristku

Lucie Steklá 2019-08-14 11:41:43

Louny (lus) Dnes, ve středu 14. srpna, bude po dlouhých sedmnácti letech opět promítat letní kino v lounských Masarykových sadech. V amfiteátru na výstavišti proběhne, zatím zkušební provoz, a to hned dvakrát.

Sledovat film pod širým nebem se zájemců nabídne po sedmnácti letech, tuto a příští středu, a to vždy od 21 hodin. Promítání bude letos tzv. nultým ročníkem letního kina, na zkoušku. Podle zájmu se uvidí, zda-li by se kino v lounském parku příští rok obnovilo natrvalo.

Ve středu 14. srpna kin promítá film Teroristka, o dva týdny později, ve středu 21. srpna, snímek Bohemian Rhapsody. Vstupné je zdarma.

Letní amfiteátr v lounském parku má nově pod svojí správou lounská městská knihovna. V letošním roce už tam uspořádala několik akcí pro veřejnost, dětský den či Den matek. Obnova letního kina by mohla být dalším, trvalým projektem.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video