Ledová plocha už slouží hokejistům, áčko Slovanu zahajuje sezonu tuto sobotu

Lucie Steklá 2019-09-10 13:49:46

Na Městském zimním stadionu v Lounech už jede chlazení naplno a hokejisté zahajují další sezonu.

 Jako první vyzkoušeli led hokejisté Slovanu Louny v přátelském utkání 5. tříd, ročník 2009. A tak zpravodajská povinnost: HC Slovan Louny - HC Mostečtí Lvi 7:5. Branky domácího týmu: Krejčík (2x), Janeček, Jenček, Koukal, Rabas a Witoš po jedné.


Minulou sezonu zakončili lounští se svým A týmem hokejisté skvělým tažením krajskou soutěží. V rozhodujícím a nejdůležitějším utkání sezony - kvalifikaci o druhou ligu - však podlehli týmu Nová Paka. 

Přípravu na letošní sezonu Slovan A zahájil v závěru srpna. 

Slovan sezonu nezahájil zrovna dobře. První přípravné utkání spíše připomínalo rozbruslení. "A" team : Slovan dostal lekci ve Slaném !  Slovan Louny vstoupil do sezony vysokou porážkou, respektive tedy do přípravných zápasů.  

První zářijovou neděli si lounští jeli "vyzkoušet" led do Slaného. Poprvé se ukázal "A" team na ledě v Lounech ve středu a v pátek na trénincích, které kvůli teplému počasí a neschopnosti plochy mrazit, byly velice špatné. To ale nic nemění na faktu, že taktéž hráči nejsou po letním období v moc dobré kondici. V létě se totiž tým na letních trénincích nebyl schopný sejít, a tak to i vypadalo ve Slaném.  Prvních deset minut zápasu to vypadalo na jasnou záležitost pro Slovan. Naši hráči byli lepší, aktivnější, lépe bruslili a také v pár střídáních Slaný nepustili vůbec ze třetiny. Jenže síla došla přesně po 10 minutách a více méně bylo po zápase. Je nutno říci, že výsledek zápasu moc neodpovídá realitě. Bez fyzické kondice se dnes prostě sport dělat nedá a tudíž nezbývá než pořádně natrénovat. 

HK Lev Slaný 13:3 HC Slovan Louny (4:2,5:1,4:0)  

Další přípravné utkání lounští hokejisté odehráli v Rakovníku. Poslední přípravný zápas před nadcházející sezonou byl na programu v neděli v Rakovníku. Slovan po porážce ve Slaném absolvoval další dva tréninky. I když se některé části hry zlepšily, na soupeře to ani zdaleka nestačilo. Rakovník Slovan přehrával ve všech směrech a nakonec zaslouženě zvítězil 9:2.

Zdroj: www.hcslovanlouny.cz

Slovan Louny čeká první mistrovský zápas v sobotu 14.9. na ledě Klášterce.

Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

SERVÍRKA A POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Přijmeme servírku a pomocnou sílu do kuchyně na HPP v restauraci v Chomutově.
Tel.: 725 155 297

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE NA PRODEJ A DISTRIBUCI

Hledáme regionálního zástupce na prodej a distribuci - tepelných čerpadlel a jejich montáže, obory: elektro, instalater, MěR. Zahájení 2020.
E-mail: best.heating@seznam.cz

OBKLADAČ

Hledám zaměstnance na HPP na práci do Německa, profese obkladač. Platové ohodnocení 2000 Euro. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: +420 737 527 350

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.

Vzpomínky

Josef Dolan

Odešel, jak si osud přál, ale v našich srdcích žije dál. Dne 18. září 2019 uplyne rok od úmrtí pana Josefa DOLANA. Vzpomíná manželka Věra, syn Josef s manželkou a vnuk s rodinou.

Maruška Davídková

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Už je tomu 34 let, co nás opustila paní Maruška DAVÍDKOVÁ, rozená Čapková z Lenešic. Zemřela v 38 letech. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Bratr Ivan, bratranec Jaroslav.

Antonín Máša

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 18. září tomu je jedenáct let, co od nás odešel náš milovaný tatínek, dědeček a strýček pan Antonín MÁŠA z Loun. Stále vzpomínají syn Jaroslav s rodinou, dcery Martina a Lenka s rodinami, sestry Marie a Květa s rodinami a ostatní příbuzní.