Ledová plocha už slouží hokejistům, áčko Slovanu zahajuje sezonu tuto sobotu

Lucie Steklá 2019-09-10 13:49:46

Na Městském zimním stadionu v Lounech už jede chlazení naplno a hokejisté zahajují další sezonu.

 Jako první vyzkoušeli led hokejisté Slovanu Louny v přátelském utkání 5. tříd, ročník 2009. A tak zpravodajská povinnost: HC Slovan Louny - HC Mostečtí Lvi 7:5. Branky domácího týmu: Krejčík (2x), Janeček, Jenček, Koukal, Rabas a Witoš po jedné.


Minulou sezonu zakončili lounští se svým A týmem hokejisté skvělým tažením krajskou soutěží. V rozhodujícím a nejdůležitějším utkání sezony - kvalifikaci o druhou ligu - však podlehli týmu Nová Paka. 

Přípravu na letošní sezonu Slovan A zahájil v závěru srpna. 

Slovan sezonu nezahájil zrovna dobře. První přípravné utkání spíše připomínalo rozbruslení. "A" team : Slovan dostal lekci ve Slaném !  Slovan Louny vstoupil do sezony vysokou porážkou, respektive tedy do přípravných zápasů.  

První zářijovou neděli si lounští jeli "vyzkoušet" led do Slaného. Poprvé se ukázal "A" team na ledě v Lounech ve středu a v pátek na trénincích, které kvůli teplému počasí a neschopnosti plochy mrazit, byly velice špatné. To ale nic nemění na faktu, že taktéž hráči nejsou po letním období v moc dobré kondici. V létě se totiž tým na letních trénincích nebyl schopný sejít, a tak to i vypadalo ve Slaném.  Prvních deset minut zápasu to vypadalo na jasnou záležitost pro Slovan. Naši hráči byli lepší, aktivnější, lépe bruslili a také v pár střídáních Slaný nepustili vůbec ze třetiny. Jenže síla došla přesně po 10 minutách a více méně bylo po zápase. Je nutno říci, že výsledek zápasu moc neodpovídá realitě. Bez fyzické kondice se dnes prostě sport dělat nedá a tudíž nezbývá než pořádně natrénovat. 

HK Lev Slaný 13:3 HC Slovan Louny (4:2,5:1,4:0)  

Další přípravné utkání lounští hokejisté odehráli v Rakovníku. Poslední přípravný zápas před nadcházející sezonou byl na programu v neděli v Rakovníku. Slovan po porážce ve Slaném absolvoval další dva tréninky. I když se některé části hry zlepšily, na soupeře to ani zdaleka nestačilo. Rakovník Slovan přehrával ve všech směrech a nakonec zaslouženě zvítězil 9:2.

Zdroj: www.hcslovanlouny.cz

Slovan Louny čeká první mistrovský zápas v sobotu 14.9. na ledě Klášterce.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video