Turisté zakončí sezónu buřtopečí

Alla Želinská 2019-10-10 08:51:00

Klub českých turistů v Podbořanech zve v sobotu všechny milovníky zdravého pohybu na Podzimní putování, letos již 27. ročník oblíbeného pochodu s buřtopečí, kterou uzavírají turistickou sezónu.

Startuje se v sobotu 12. října od vlakového nádraží v Podbořanech v 8.20 hodin. Účastníci ze Žatce se mohou vypravit do Podbořan vlakem v 7.53, z Kryr jede vlak v 7.20. Na všechny čeká trasa dlouhá cca 12 km.

„Z podbořanského nádraží projdeme Masarykovým náměstím ke kruhovému objezdu. Dále pokračujeme po schodech, které jsou na konci křižovatky proti náměstí. Pokračujeme Nerudovou ulicí, obejdeme kostel sv. Petra a Pavla a ulicemi Na Kopci a Partyzánská se dostaneme do úzké uličky. Ta nás dovede do ulice Potoční k Doláneckému potoku. Ten přejdeme po lávce do Mlýnské ulice, odtud vpravo po cyklostezce č. 3080 pokračujeme dále. Asi po čtyřech kilometrech se dostaneme pod vrch Rubín, kde se v lese skrývá příjemné posezení s ohništěm, přesně v místě, kde před obcí Dolánky opouští cyklostezka les. Po občerstvení se vydáme stejnou cestou zpět do Podbořan,“ přiblížila plán cesty předsedkyně turistů Jana Hoťková a za výbor KČT Podbořany všechny zve: Přijďte s námi zakončit turistickou sezónu „buřtopečí“ pod Rubínem. Buřty jsou zajištěny! Zdrávi došli a krásné putování přejeme! 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video