Turisté zakončí sezónu buřtopečí

Alla Želinská 2019-10-10 08:51:00

Klub českých turistů v Podbořanech zve v sobotu všechny milovníky zdravého pohybu na Podzimní putování, letos již 27. ročník oblíbeného pochodu s buřtopečí, kterou uzavírají turistickou sezónu.

Startuje se v sobotu 12. října od vlakového nádraží v Podbořanech v 8.20 hodin. Účastníci ze Žatce se mohou vypravit do Podbořan vlakem v 7.53, z Kryr jede vlak v 7.20. Na všechny čeká trasa dlouhá cca 12 km.

„Z podbořanského nádraží projdeme Masarykovým náměstím ke kruhovému objezdu. Dále pokračujeme po schodech, které jsou na konci křižovatky proti náměstí. Pokračujeme Nerudovou ulicí, obejdeme kostel sv. Petra a Pavla a ulicemi Na Kopci a Partyzánská se dostaneme do úzké uličky. Ta nás dovede do ulice Potoční k Doláneckému potoku. Ten přejdeme po lávce do Mlýnské ulice, odtud vpravo po cyklostezce č. 3080 pokračujeme dále. Asi po čtyřech kilometrech se dostaneme pod vrch Rubín, kde se v lese skrývá příjemné posezení s ohništěm, přesně v místě, kde před obcí Dolánky opouští cyklostezka les. Po občerstvení se vydáme stejnou cestou zpět do Podbořan,“ přiblížila plán cesty předsedkyně turistů Jana Hoťková a za výbor KČT Podbořany všechny zve: Přijďte s námi zakončit turistickou sezónu „buřtopečí“ pod Rubínem. Buřty jsou zajištěny! Zdrávi došli a krásné putování přejeme! 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- KČ!! Firma Donaldson (průmyslová zóna Klášterec nad Ohří) hledá nové kolegy na pozice ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 30 000,- Kč), Technik kvality - proces (náborový příspěvek 10 000,- Kč), Specialista BOZP, PO a EMS (náborový příspěvek 15 000,- Kč), Zákaznický servis, Účetní, Nákupčí.
Tel.: 474 616 614


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

ZUŠka

Přehrát video