Úvod   /   Sport   /   Tatran doma prohrál 0:2

Tatran doma prohrál 0:2

Alla Želinská 2019-10-19 16:12:00

V sobotu 19. října se hrál zápas Podbořany - Údlice. Tatran hraje nižší soutěž B třídu, proto k utkání musel "přivstat" a nastoupit už v poledne, zatím co úřední začátek zápasů krajské soutěže je stanoven na 14.30 hod.

Po prohře venku s Chlumčany fotbalisté Tatranu Podbořany prohráli v sobotu 19. října doma. Sokolu Údlice podlehli 0:2. První poločas přitom odolávali, končil 0:0. První branka do domácí sítě přišla v 48. minutě od Rajnyše, který pak ještě v 59. proměnil penaltu.

Tatran Podbořany - Sokol Údlice 0:2 (0:0)

ŽK 84. Michael Janoušek – 20. Horna, 62. Klöpsch, 78. Poloprutský

Sestava Podbořan: Jančík – Gregor, Rázek Baša, Sklenička (K), Kováč (62. Hunyady), Svěrák (80. Poborský), Janoušek, Kerda, Bezdička, Turek