Konečně vítězství v domácím prostředí

Lucie Steklá 2019-10-23 14:16:27

Louny v nedělním utkání jedenáctého kola divizní soutěže opět vsadily na zodpovědnou obranu a úspěšnost v osobních soubojích. „Věděli jsme, že soupeř disponuje mladými, běhavými odchovanci Slovanu Liberec, ale právě jejich většinová prozatímní nezkušenost se seniorským fotbalem by mohlo být to, čeho jsme chtěli využít a vsadit na to. Proto jsme byli důrazní v soubojích a k soupeři velice rychle přistupovali,“ řekl trenér Loun Zdeněk Kudela. Jeho svěřencům se dařilo získávat dost míčů při, někdy zbrklé, rozehrávce mladých hráčů soupeřova týmu.

První vstřelený gól Loun byl výstavní. Gajecký po zisku míče jej přisunul Michalu Lesniakovi, který bombou trefil pravý horní roh branky Plechatého. I druhý gól padl po dobrém soubojovém ataku soupeře. Opět míč vybojoval Vojta Gajecký a po samostatném nájezdu přidal druhý gól. Poločasový účet uzavřel Jakub Matkovič. Na levé straně u brankové čáry obešel protihráče a téměř z nulového úhlu prostřelil Plechatého potřetí. „Poločas jsme odehráli velice slušně, českolipské jsme do šance nepustili, ovšem naše kombinace měly být ještě přesnější a nápaditější,“ zhodnotil trenér. 

Do druhého poločasu již nemohl nastoupit lounský Sulovský, který stále ještě není plně doléčen. Ve slušné hře ale lounští fotbalisté nadále pokračovali a po hezké kombinaci Gajeckým zvýšili už na rozdíl čtyř branek. „Ovšem v poslední dvacetiminutovce jsme přece jen ustoupili od poctivého přístupu, v soustředěnosti polevili a umožnili tak hostům po našich individuálních chybách dvakrát skórovat. V úplném závěru zápasu jsme pak pátým gólem herní pokles poněkud napravili. Michal Lesniak převzal v pokutovém území centrovaný míč, výborně se s ním otočil a k tyči umístěnou střelou pečetil naše zasloužené vítězství,“ uzavřel Z. Kudela. 

FK SEKO Louny – FK Arsenal Česká Lípa 5:2 (3:0) 

Sestava: Pokorný – Kafka,Vokurka, Besta, Fiřt – Minařík (70.Schettl), Sulovský (46. Zerner), Suchý,Matkovič – Lesniak – Gajecký (78. Nykl)

Branky: 21. a 90. Lesniak, 26. a 62. Gajecký, 30. Matkovič

ŽK: 46. Zerner, 73. Suchý, 84. Matkovič, 89. Vokurka

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video