Konečně vítězství v domácím prostředí

Lucie Steklá 2019-10-23 14:16:27

Louny v nedělním utkání jedenáctého kola divizní soutěže opět vsadily na zodpovědnou obranu a úspěšnost v osobních soubojích. „Věděli jsme, že soupeř disponuje mladými, běhavými odchovanci Slovanu Liberec, ale právě jejich většinová prozatímní nezkušenost se seniorským fotbalem by mohlo být to, čeho jsme chtěli využít a vsadit na to. Proto jsme byli důrazní v soubojích a k soupeři velice rychle přistupovali,“ řekl trenér Loun Zdeněk Kudela. Jeho svěřencům se dařilo získávat dost míčů při, někdy zbrklé, rozehrávce mladých hráčů soupeřova týmu.

První vstřelený gól Loun byl výstavní. Gajecký po zisku míče jej přisunul Michalu Lesniakovi, který bombou trefil pravý horní roh branky Plechatého. I druhý gól padl po dobrém soubojovém ataku soupeře. Opět míč vybojoval Vojta Gajecký a po samostatném nájezdu přidal druhý gól. Poločasový účet uzavřel Jakub Matkovič. Na levé straně u brankové čáry obešel protihráče a téměř z nulového úhlu prostřelil Plechatého potřetí. „Poločas jsme odehráli velice slušně, českolipské jsme do šance nepustili, ovšem naše kombinace měly být ještě přesnější a nápaditější,“ zhodnotil trenér. 

Do druhého poločasu již nemohl nastoupit lounský Sulovský, který stále ještě není plně doléčen. Ve slušné hře ale lounští fotbalisté nadále pokračovali a po hezké kombinaci Gajeckým zvýšili už na rozdíl čtyř branek. „Ovšem v poslední dvacetiminutovce jsme přece jen ustoupili od poctivého přístupu, v soustředěnosti polevili a umožnili tak hostům po našich individuálních chybách dvakrát skórovat. V úplném závěru zápasu jsme pak pátým gólem herní pokles poněkud napravili. Michal Lesniak převzal v pokutovém území centrovaný míč, výborně se s ním otočil a k tyči umístěnou střelou pečetil naše zasloužené vítězství,“ uzavřel Z. Kudela. 

FK SEKO Louny – FK Arsenal Česká Lípa 5:2 (3:0) 

Sestava: Pokorný – Kafka,Vokurka, Besta, Fiřt – Minařík (70.Schettl), Sulovský (46. Zerner), Suchý,Matkovič – Lesniak – Gajecký (78. Nykl)

Branky: 21. a 90. Lesniak, 26. a 62. Gajecký, 30. Matkovič

ŽK: 46. Zerner, 73. Suchý, 84. Matkovič, 89. Vokurka

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Prohlídka nové sportovní haly v Podbořanech

Provedl nás technický správce Ladislav Bokr.

Přehrát video
Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video