Konečně vítězství v domácím prostředí

Lucie Steklá 2019-10-23 14:16:27

Louny v nedělním utkání jedenáctého kola divizní soutěže opět vsadily na zodpovědnou obranu a úspěšnost v osobních soubojích. „Věděli jsme, že soupeř disponuje mladými, běhavými odchovanci Slovanu Liberec, ale právě jejich většinová prozatímní nezkušenost se seniorským fotbalem by mohlo být to, čeho jsme chtěli využít a vsadit na to. Proto jsme byli důrazní v soubojích a k soupeři velice rychle přistupovali,“ řekl trenér Loun Zdeněk Kudela. Jeho svěřencům se dařilo získávat dost míčů při, někdy zbrklé, rozehrávce mladých hráčů soupeřova týmu.

První vstřelený gól Loun byl výstavní. Gajecký po zisku míče jej přisunul Michalu Lesniakovi, který bombou trefil pravý horní roh branky Plechatého. I druhý gól padl po dobrém soubojovém ataku soupeře. Opět míč vybojoval Vojta Gajecký a po samostatném nájezdu přidal druhý gól. Poločasový účet uzavřel Jakub Matkovič. Na levé straně u brankové čáry obešel protihráče a téměř z nulového úhlu prostřelil Plechatého potřetí. „Poločas jsme odehráli velice slušně, českolipské jsme do šance nepustili, ovšem naše kombinace měly být ještě přesnější a nápaditější,“ zhodnotil trenér. 

Do druhého poločasu již nemohl nastoupit lounský Sulovský, který stále ještě není plně doléčen. Ve slušné hře ale lounští fotbalisté nadále pokračovali a po hezké kombinaci Gajeckým zvýšili už na rozdíl čtyř branek. „Ovšem v poslední dvacetiminutovce jsme přece jen ustoupili od poctivého přístupu, v soustředěnosti polevili a umožnili tak hostům po našich individuálních chybách dvakrát skórovat. V úplném závěru zápasu jsme pak pátým gólem herní pokles poněkud napravili. Michal Lesniak převzal v pokutovém území centrovaný míč, výborně se s ním otočil a k tyči umístěnou střelou pečetil naše zasloužené vítězství,“ uzavřel Z. Kudela. 

FK SEKO Louny – FK Arsenal Česká Lípa 5:2 (3:0) 

Sestava: Pokorný – Kafka,Vokurka, Besta, Fiřt – Minařík (70.Schettl), Sulovský (46. Zerner), Suchý,Matkovič – Lesniak – Gajecký (78. Nykl)

Branky: 21. a 90. Lesniak, 26. a 62. Gajecký, 30. Matkovič

ŽK: 46. Zerner, 73. Suchý, 84. Matkovič, 89. Vokurka

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná účetní a matrikářka

Starosta Obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘKY OBCE HŘIVICE. Podrobnosti na www.hrivice.cz. Přihlášku lze podat do 5.8.2021.
Kontakt: Josef Hajm, starosta
Tel.: 606686797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html
E-mail: starosta@hrivice.cz


Řidič/Řidička Multikáry M31 - Obec Raná

Obecní úřad v Rané hledá ŘIDIČE/ŘIDIČKY Multikáry M31. Náplní práce je také práce v terénu a úklidové práce v obci. Nástup možný ihned.
Kontakt: Obec Raná
Tel.: 415679247
E-mail: obec-rana@obec-rana.com


BRIGÁDA: Pomocná síla na výdej jídel v kantýně Valeo Podbořany

Veřejné stravování CZ a.s. hledá BRIGÁDNÍKA - POMOCNOU SÍLU NA VÝDEJ JÍDEL v kantýně Valeo Podbořany. Směny pondělí až pátek.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí ve svých kantýnách společností Nexen a Yanfeng v průmyslové zóně Tringle na bývalém žateckém letišti volné pracovní pozice POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ A POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY. Odměna až 16.000 - 18.000 Kč čístého.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Jednatel/ka Městské služby Podbořany

Město Podbořany vyhlašuje poptávku na obsazení funkce JEDNATEL/KA OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI Městské služby Podbořany s.r.o. Nabízíme kreativní práci dle smlouvy o výkonu funkce jednatele/ky při vedení obchodní společnosti města, uplatnění manažerských schopností při jejím řízení a marketingu, funkční období na dobu neurčitou s předpokládaným začátkem 09/2021. Smluvní platové ohodnocení.
Kontakt: Mgr. Erich Knoblauch
Tel.: 776662141
WWW: https://www.podborany.net/mestsky-urad/aktuality/poptavkove-rizeni-na-obsazeni-funkce-jednatel-ka-obchodni-spolecnosti-mestske-s
E-mail: knoblauch@podborany.net

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video