Krampusáci prošli Blšany, čtvrteční akci v Lounech pořadatelé zrušili

Lucie Steklá 2019-11-27 14:29:00

Blšany (lus) Kdo se chtěl bát, stačilo v sobotu 16. listopadu v podvečer navštívit Blšany, kde se po roční pauze konala show alpských čertů. Než mezi návštěvníky zavítali čerti, ti děsivější než jaké známe, krampus čerti, užili si návštěvníci v Blšanech odpolední program.

 Během něj mohli zhlédnout taneční vystoupení blšanských dětí, k poslechu zahrála skupina No To Snad Není Možný. Svoji bubenickou show opět představila skupina Tam Tam Batucada, která také prošla trasou alpských čertů. Nechyběly stánky s občerstvením či hračkami. Deset minut před šestou hodinou program zakončil ohňostroj a již se malí i velcí mohli těšit na show ,,Krampusáků“. V průvodu šly dvě desítky členů skupiny Krampus čerti ze severu. Protože alpští čerti budí respekt nejen u dětí, ale i u dospělých, nebylo výjimkou, že se jich lekl každý, koho postrašili. Nelze ani spočítat, kolika dětem čerti sebrali čepice, nebo kolik dětí vzali z náručí rodičů. Nutno ale říci, že vše vždy vrátily, čepice i děti.

Show alpských čertů tedy nezklamala. Další si mohou zájemci užít příští čtvrtek (28. listopadu) v Kulturním domě Zastávka v Lounech, kde je od 17 hodin připraven program s čerty z Rakouska. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video