Krampusáci prošli Blšany, čtvrteční akci v Lounech pořadatelé zrušili

Lucie Steklá 2019-11-27 14:29:00

Blšany (lus) Kdo se chtěl bát, stačilo v sobotu 16. listopadu v podvečer navštívit Blšany, kde se po roční pauze konala show alpských čertů. Než mezi návštěvníky zavítali čerti, ti děsivější než jaké známe, krampus čerti, užili si návštěvníci v Blšanech odpolední program.

 Během něj mohli zhlédnout taneční vystoupení blšanských dětí, k poslechu zahrála skupina No To Snad Není Možný. Svoji bubenickou show opět představila skupina Tam Tam Batucada, která také prošla trasou alpských čertů. Nechyběly stánky s občerstvením či hračkami. Deset minut před šestou hodinou program zakončil ohňostroj a již se malí i velcí mohli těšit na show ,,Krampusáků“. V průvodu šly dvě desítky členů skupiny Krampus čerti ze severu. Protože alpští čerti budí respekt nejen u dětí, ale i u dospělých, nebylo výjimkou, že se jich lekl každý, koho postrašili. Nelze ani spočítat, kolika dětem čerti sebrali čepice, nebo kolik dětí vzali z náručí rodičů. Nutno ale říci, že vše vždy vrátily, čepice i děti.

Show alpských čertů tedy nezklamala. Další si mohou zájemci užít příští čtvrtek (28. listopadu) v Kulturním domě Zastávka v Lounech, kde je od 17 hodin připraven program s čerty z Rakouska. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video
13. Školní ples ZŠ Husova v Národním domě v Podbořanech

...a Macarena :-)

Přehrát video