Kam vyrazit na Silvestra, Nový rok a první víkend 2020 na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2019-12-31 09:09:00

Silvestrovské mejdany i meditace, poslední kop, Novoroční pochody a vycházky, výstava betlému, veřejné bruslení, Žatecký otužilec, kino, Novoroční a Tříkrálový koncert - to vše na přelomu roků 2019 a 2020. Šťastný a veselý!

ŽATECKO

ÚTERÝ 31. PROSINCE

Žatec, u Slavoje: 0. ročník Žateckého otužilce a utopence - Sraz před loděnicí hned vedle fotbalového hřiště FK Slavoj Žatec. Přijďte se zúčastnit nebo jen povzbudit. Na vlastní nebezpečí. Od 15.30 hod.  

Žatec, restaurace U Orloje Chrám chmele a piva: Silvestr 2019 U Orloje - Silvestrovská oslava v Pivovarské restauraci U Orloje, k tanci, poslechu a o celkovou zábavu se postará DJ Fiala. Čeká na vás drobné občerstvení na stolech, dva doplňované kombinované rauty a taky novoroční přípitek. V ceně "vstupu" je zahrnuta hudba, rauty, občerstvení na stole a novoroční přípitek. 549 Kč / osoba. Od 18 hod.

Žatec, náměstí Svobody: Silvestr 2019 - Silvestrovská a novoroční diskotéka s Karlem Fialou od 23 hodin, ve 23:55 projev starostky města Zdeňky Hamousové, o půlnoci ohňostroj. Od 23 hod.

STŘEDA 1. LEDNA

Žatec – Stroupeč: Novoroční vycházka - 17. ročník oblíbené vycházky podél Ohře do Stroupče, start je tradičně z lávky přes řeku pod koupalištěm. Trasa tam i zpět měří přibližně deset kilometrů. Ve Stroupči v půli cesty bude připraven oheň k opečení buřtů, zve KČT Žatec. Od 13 hod.

ČTVRTEK 2. LEDNA

Městská knihovna Žatec: Otevřeno - poprvé v novém roce. Od 9 do 17 hod.

PÁTEK 3. LEDNA

Restaurace a bowling Moskva Žatec: Otevřeno. Od 16 hod. do půlnoci.

SOBOTA 4. LEDNA  

Hala OA a SOŠZE Žatec: Český pohár mužů v národní házené - osmifinále, hala OA a SOŠZE Žatec, osmifinálový turnaj za účasti Žatce, Mostu, Chomutova, Raspenavy, Všenic a Modřan. Od 8 do 16.30 hod.

Muzeum, Křížova vila Žatec: Výstavy Žatecký listopad a co přišlo poté, Za loutkami Antonína Műllera. Také v neděli. Od 13 do 17 hod.

Galerie Sladovna Žatec: Stálá interaktivní výstava „Tvořím s NeObyčejnou tužkou“. Také v neděli. Od 10 do 17 hod.

NEDĚLE 5. LEDNA

Kostel sv. Martina a Navštívení Panny Marie Liběšice: Slavnost zjevení Páně – vánoční mše svatá. V 10 hod.

LOUNSKO

ÚTERÝ 31. PROSINCE

Kino Svět Louny: Sněžná mela – Premiéra ČR. V 10 hod.

Špióni v převleku 3D – animovaná komedie. Ve 13 hod.

Star Wars: Vzestup skywalkera 3D dabing. Také 1. ledna. V 15 hod.

Louny, kostel sv. Mikuláše: Slavnostní mše svatá - Chrámový sbor a hosté zazpívají Rybovu vánoční mši "Hej mistře". V 17 hod.

KD Zastávka Louny: Silvestr 2019 - pořádá a zve Veřejné stravování CZ, k tanci hraje Traxas, v ceně vstupenky raut a půlnoční přípitek. Vstupné 590 Kč (předprodej v pokladně Vrchlického divadla). Od 20 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení - Přijďte si zabruslit na Silvestra! Od 14:35 – 16:05 a 17:15 – 18:45.

Kaple M. J. Husa na Peruci: Silvestrovské meditace - Bohoslužba s rozjímáním nad uplynulým rokem, slouží farářka Helena Smolová. Od 15 hod.

Kulturní dům Na rozcestí Dobroměřice: Silvestr 2019 - Sbor dobrovolných hasičů Dobroměřice vás srdečně zve na neformální prožití silvestrovského večera. K poslechu a tanci bude hrát skupina 100 % live o zábavu a moderování se postará DJ Zaky. Předprodej vstupenek u Jiřího Sailera na tel. 606 244 635. Vstup 300 Kč. Od 20 hod.

Dělnický dům Cítoliby: Silvestr 2019 - Hraje kapela Break out. Bohatá tombola. Předprodej vstupenek na Městysu Cítoliby. Vstup 150 Kč. Od 20 hod.

STŘEDA 1. LEDNA

Kino Svět Louny: Šťastný Nový rok – romantická komedie. Až do středy 7. 1. Ve 20 hod.

Louny – Oblík: Novoroční výšlap na Oblík - 43. ročník tradičního novoročního 17kilometrového pochodu s výšlapem na Oblík, sraz účastníků na Suzdalském náměstí. Od 8.30 hod.

Louny – vrchol Blšanský Chlum: Novoroční výstup na Blšanský chlum - 12. ročník pochodu, start je z parkoviště u Kauflandu, cca 8 km, na vrcholu Blšanského Chlumu 293 m. n. m. veřejná sbírka "Novoroční čtyřlístek". Od 10 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13.30 do 15 hod.

Rozhledna Červeňák u Loun: Otvíračka na Nový rok - Prvního ledna po desáté otevřeme chatu, abyste měli zázemí pro každoroční výšlapy na vrchol. K občerstvení pivo-rum-svařák, nealko, horký mošt a gulášová polívka. Od 10 do 15 hod.

Peruc: Novoroční pochod na Krásnou vyhlídku - Zve TJ Sokol Peruc, start z Tyršova cvičiště a v cíli na účastníky čeká zahřátí v podobě teplých nápojů. Od 13:30 hod.

Stradonice: Pochod ke Stradonce - sraz ve 14 hodin před hospodou ve Stradonicích, tradiční procházka k rozhledně Stradonka. Od 14 hod.

ČTVRTEK 2. LEDNA

Kino Svět Louny: Pat a Mat: Kutilské trampoty - Série příběhů, která vyvolá úsměv na tvářích dětí i dospělých. Také v pátek. V 10 hod.

Zakleté pírko – pohádka. Také v pátek, sobotu a neděli. V 15 hod.

Star Wars: Vzestup skywalkera – akční fantasy. Také v pátek, sobotu a neděli. V 17.30 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 11 do 12 hod.

Klubovna Luna Louny: Povalovna - Relaxačně – meditační hodinka. Od 15 do 16 hod.

PÁTEK 3. LEDNA

Kino Svět Louny: Pat a Mat: Kutilské trampoty - Série příběhů, která vyvolá úsměv na tvářích dětí i dospělých. V 10 hod.

Špioni v převleku – animovaná komedie. Ve 13 hod.

Zakleté pírko – pohádka. Také v sobotu a neděli. V 15 hod.

Star Wars: Vzestup skywalkera – akční fantasy. Také v sobotu a neděli. V 17.30 hod.

Nenávist – horor. Také v sobotu. Ve 22 hod.

Kino Domoušice: Toy Story 4: Příběh hraček - Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. V 18 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 11 do 12 hod.

Klubovna Luna Louny: Klubík pro maminky - Zaměřeno na první krůčky k socializaci, kontakt s vrstevníky, rozvoj nových dovedností, básničky a říkanky. Od 10 do 12 hod.

Čtyřlístek - Zpěv, četba, film, drama. Od 15 do 16 hod.

Music bar Za zdí Louny: Páteční Steak Bar Za Zdí - Steaky na grilu, výběr exotických rumů. Od 18 do 01 hod.

SOBOTA 4. LEDNA

Kino Svět Louny: Sněžná mela – animovaný dobrodružný film 2D. Také v neděli. V 10 hod.

Ledové království II – animovaný muzikál. Také v neděli. Ve 13 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13.30 do 15 hod.

Retro City club Louny: PRICE CRASH PARTY - Máš pocit, že jsi vyždímanej, jak fyzicky tak i finančně? Vzchop se! Připravili jsme pro tebe akci s obrovskou slevou na nejoblíbenější vybrané drinky. Od 21 hod.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie Postoloprty: Tříkrálový koncert - v rámci Tříkrálové sbírky pořádá Římskokatolická farnost – děkanství Postoloprty , Karel Hiner - varhany, Bohdanka Hinerová, studentka pražské konzervatoře - housle, Jana Vacíková, externí členka sboru opery divadla J. K. Tyla v Plzni - soprán, Radim Vondráček - baryton, při tomto koncertě můžete přispět libovolnou finanční částkou na letošní Tříkrálovou sbírku České katolické charity. V 18 hod.

Sokolovna Telce: Amatérský novoroční turnaj ve stolním tenisu - zve TJ Sokol Telce, startovné 150 Kč, občerstvení zajištěno (grilovaná kýta). Zahájení v 10 hod.

NEDĚLE 5. LEDNA

Kostel CČSH v Lounech: Koledy s Ročovským pěveckým sborem - 4. a poslední vánoční vystoupení RoPS, tentokrát v kostele v Lounech.  Sbor doprovází na varhany Tomáš Impellizzeri a na flétnu Markéta Hartingerová (Šalanská). Uslyšíte ve čtyřhlasém podání koledy a pastorely od 16. do 19. stol. Od 14.30 hod. 

Kostel sv. Bartoloměje Smolnice: Novoroční koncert - Michaela Kačérková – varhany, Petr Hnilica – trubka. Dětský pěvecký sbor Carmen. Sbormistr Kateřina Štolová, Renata Friedlová a hosté. Dobrovolné vstupné bude použito na opravu mobiliáře kostela sv. Bartoloměje ve Smolnici. V 15 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 15 do 16.30 hod.

Kostel sv. Martina Domoušice: Vánoční mše svatá. V 15 hod.

Kostel sv. Jakuba Hřivice: Vánoční mše svatá. V 17 hod.

PODBOŘANSKO

ÚTERÝ 31. PROSINCE

Lubenec: Poslední kop - Silvestrovský fotbal! Zve TJ Spartak Lubenec. Od 13 hod.

Lubenec, v centru obce u kina: Silvestr 2019 a půlnoční ohňostroj - Přijďte společně přivítat Nový rok, společný přípitek a půlnoční ohňostroj. Od 23:30 hod.

Národní dům Podbořany: Silvestr v Nároďáku - Silvestrovská taneční zábava 2019 ve stylu oslavy svobody s J.I.H. band. Od 19 hod.

Klub Bažina Podbořany: Silvestr 2019 - v ceně flaška šampusu. Celý den. 

STŘEDA 1. LEDNA

Podbořany: Novoroční procházka - Na 39. ročník zvou podbořanští turisté, sraz před budovou gymnázia ve 13 hodin, dvě trasy – o délce 6 nebo 10 km. Od 13 hod.

Kaple sv. Vavřince Petrohrad: Výstava betlémů - Srdečně zve Psychiatrická léčebna Petrohrad, výstava bude otevřena v čase od 14 do 16 hodin.

PÁTEK 3. LEDNA

Národní dům Podbořany: Diamond PRO-AM camp pro solo dámy - Od pátku do neděle na parket s profíky – taneční lekce. Od 17 hod.

Kostel sv. Petra a Pavla Podbořany: Nejsvětější jméno Ježíš - 17.30 Vystavení a zpověď, 18 hod. mše svatá.

SOBOTA 4. LEDNA

Kostel sv. Petra a Pavla Podbořany: Mariánská mše svatá. V 11 hod.

NEDĚLE 5. LEDNA

Kostel Lubenec: Slavnost zjevení Páně – mše svatá. V 15.30 hod.

Kostel sv. Petra a Pavla Podbořany: Druhá neděle po Narození Páně – mše sv. V 9 hod.

Kostel Krásný Dvůr: Mše sv. V 11 hod.

Fara Kryry: Mše sv. Ve 14 hod.

Domov pro seniory Vroutek: Bohoslužba. V 15.30 hod.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video