Senior na kole nedal přednost, srážku s autem nepřežil

Lucie Steklá 2020-01-14 13:16:00

K vážné dopravní nehodě vyjížděli záchranáři v pátek po třetí hodině odpolední na silnici mezi Cítoliby a Zeměchy. Bohužel při ní utrpěl zranění neslučitelná se životem.

Lidský život si vyžádala dopravní nehoda, k níž došlo na silnici u odbočky na Líšťany. Osobní vůz se tu střetl s cyklistou. K nehodě došlo poté, kdy cyklista (ročník 1941) jel na jízdním kole na účelové komunikaci směrem od Loun na Líšťany. Při vjíždění na komunikaci III. třídy č. 22547 směrem na obec Cítoliby nedal přednost v jízdě osobnímu motorovému vozidlu Peugeot 307, které směrem od Zeměch na Cítoliby v danou chvíli řídil muž, vlastník vozidla (ročník 1950). „Došlo ke střetu levé přední části vozidla Peugeot s jízdním kolem a cyklistou. Následkem střetu došlo k vícečetným těž-kým zraněním cyklisty, která byla neslučitelná se životem a následkem těchto zraně-ní na místě dopravní nehody zemřel,“ uvedl k nehodě Jiří Král, vedoucí oddělení dopravního inspektorátu územního odboru v Lounech.   

Řidič osobního vozu byl podle jeho slov na místě nehody podroben odbornému měře-ní na zjištění přítomnosti alkoholu s negativním výsledkem. Dále byl podroben testu Drugwipe 5S na zjištění přítomnosti jiné návykové látky s negativním výsledkem. „Věc je nadále v šetření, kterou na místě události převzala Služba kriminální policie a vyšetřování Louny,“ dodal J. Král.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video