Senior na kole nedal přednost, srážku s autem nepřežil

Lucie Steklá 2020-01-14 13:16:00

K vážné dopravní nehodě vyjížděli záchranáři v pátek po třetí hodině odpolední na silnici mezi Cítoliby a Zeměchy. Bohužel při ní utrpěl zranění neslučitelná se životem.

Lidský život si vyžádala dopravní nehoda, k níž došlo na silnici u odbočky na Líšťany. Osobní vůz se tu střetl s cyklistou. K nehodě došlo poté, kdy cyklista (ročník 1941) jel na jízdním kole na účelové komunikaci směrem od Loun na Líšťany. Při vjíždění na komunikaci III. třídy č. 22547 směrem na obec Cítoliby nedal přednost v jízdě osobnímu motorovému vozidlu Peugeot 307, které směrem od Zeměch na Cítoliby v danou chvíli řídil muž, vlastník vozidla (ročník 1950). „Došlo ke střetu levé přední části vozidla Peugeot s jízdním kolem a cyklistou. Následkem střetu došlo k vícečetným těž-kým zraněním cyklisty, která byla neslučitelná se životem a následkem těchto zraně-ní na místě dopravní nehody zemřel,“ uvedl k nehodě Jiří Král, vedoucí oddělení dopravního inspektorátu územního odboru v Lounech.   

Řidič osobního vozu byl podle jeho slov na místě nehody podroben odbornému měře-ní na zjištění přítomnosti alkoholu s negativním výsledkem. Dále byl podroben testu Drugwipe 5S na zjištění přítomnosti jiné návykové látky s negativním výsledkem. „Věc je nadále v šetření, kterou na místě události převzala Služba kriminální policie a vyšetřování Louny,“ dodal J. Král.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video