Aukce hokejového dresu podpoří rodinu Jana Alinče

Lucie Steklá 2020-01-28 12:43:00

Louny (lus) Hokejový klub HC Energie Karlovy Vary zahájil další charitativní sbírku. Fanoušci mohou vydražit hraný dres kapitána a legendy karlovarského hokeje Václava Skuhravého. Výtěžek aukce poputuje rodině Jana Alinče, bývalého spoluhráče Skuhravého a českého reprezentanta, odchovance lounského hokeje, který v květnu 2019 utrpěl vážné zranění při tréninkovém utkání inline hokeje v Litvínově.

V dražbě je originální hraný dres kapitána Václava Skuhravého z letošní extraligové sezony. Aukce probíhá až do pátku 31. led-na probíhat na webu sportovniaukce.cz.

Hokejovou kariéru J. Alinč ukončil po sezoně 2017/2018. Nadále se ale věnoval sportu. Při jedné takové aktivitě bohužel došlo v roce 2019 k velkému neštěstí. Sedmačtyřicetiletý rodák z Loun si chtěl zahrát rekrečně inline hokej, zápas 6. května ale skončil pro bývalého reprezentanta vážným zraněním. Při hře totiž spadl hlavou na mantinel, byl letecky přepraven do jedné z pražských nemocnic. „Kluci si přišli tréninkově zahrát. Honza jenom trochu škobrtnul a narazil na mantinel. Nikdo netušil, že z toho bude takové vážné zranění,“ řekl tehdy svědek události.

Jan Alinč má za sebou bohatou hokejovou kariéru, patřil do generace skvělých hráčů jako Jiří Šlégr, Petr Nedvěd, Jan Čaloun, Martin Ručinský. Chuť extraligy okusil na vlastní kůži poprvé v dresu Litvínova v sezoně 1990/1991. Ještě za svého působení u chemiků si odskočil na juniorský šampionát, v němž v barvách Československa odehrál sedm utkání. Reprezentační starty později přidával i v seniorském národním týmu, dokonce byl účastníkem olympijských her v norském Lillehammeru v roce 1994. Do Karlových Varů přišel v hokejovém ročníku 2001/2002 z pražské Slavie a v lázeňském městě působil až do roku 2005/2006. Za svou západočeskou štaci stihl odehrát 178 utkání, v nichž nastřílel čtyřicet gólů a přidal osmapadesát asistencí. Působil ve finském Pori, švédském Modo, v německých klubech Kolín nad Rýnem, Krefeldu a Duisburgu. S vrcholovým hokejem skončil v druholigovém Mostě, kde sehrál dvanáct utkání s bilancí tří gólů a deseti asistencí.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video