Úvod   /   Články   /   Autoři   /   Lucie Steklá
Piazzetta součástí architektonické ročenky

Louny (lus) Zájemce o architekturu v Lounech jistě potěší následující zpráva. Ptáte se jaká? Co přibylo do seznamu české moderní architektury za poslední období? Jak se tím změnilo prostředí českých a moravských měst, obcí i krajiny? Realizovaná…

Lucie Steklá 2021-06-24 21:08:00
Hasiči z Obory jedou na republiku

,,Je to tam,“ zaznělo před dvěma týdny od hasičů z Obory. Tým mužů postoupil na MČR v požárním útoku.

Lucie Steklá 2021-06-24 18:05:00
Osobnost Loun Olga Chaloupková

Osobnost Loun Olga Chaloupková. Pravidelní čtenáři Lounského Pressu si určitě pamatují na anketu, která na stránkách týdeníku probíhala během loňského roku.

Lucie Steklá 2021-06-24 16:03:00
Turnaj Covid 21: Cítoliby a Kryry bez prohry

Fotbalový turnaj pro dospělé, který hrají týmy z okresu Louny za sebou má několik kol. Nejlépe rozehraná je skupina C, v níž týmy odehrály většinu zápasů, skupinu B vedou bez prohry Cítoliby, skupina A odehrála zatím jen jedno utkání.

Lucie Steklá 2021-06-24 14:41:00
Dvě vítězství z Mistrovství Oblasti Labe v Račicích

Veslařský klub Ohře Louny absolvoval po téměř osmi měsících první veslařské závody. A rovnou v Labe Aréně Račicích Mistrovství oblasti Labe.

Lucie Steklá 2021-06-24 13:16:31
14. ročník Dobrodění se nadmíru vydařil

Po roční pauze zaviněné koronavirem se letos uskutečnil již čtrnáctý ročník Dobrodění. Kulturně charitativní akce nabídla dětské odpoledne se soutěžemi a hrami v podání Klouzáku Postoloprty, vystoupili tanečníci TK Luna, dětem magii nabídl kouzelník…

Lucie Steklá 2021-06-24 12:51:00
Večerní klub probere ,,lounskou Ameriku”

Zajímáte se o lounskou čtvrť zvanou ,,Amerika“, její historii či to, jak by mohla kdysi významná část města vypadat? Máte jedinečnou příležitost zúčastnit se diskuze, kterou pořádá projekt Místa zblízka v rámci 3. Večerního klub Lounsko. Uskuteční…

Lucie Steklá 2021-06-23 11:23:00
Zlato ordinace Moniky Roubalové

Již šestým rokem probíhá soutěž o nejmodernější ordinaci roku v České republice. A ve všech šesti ročnících uspěla Gynekologická ordinace Lougyn Moniky Roubalové, která sídlí na poliklinice v Lounech.

Lucie Steklá 2021-06-23 08:17:00
Hořela stodola se senem. V Jimlíně se jednalo o druhý požár…

Jen několik málo minut před jednou hodinou ranní v neděli 20. června byli hasiči povoláni k požáru stodoly v Jimlíně. Zásah trval do dopoledních hodin, kdy probíhaly dohašovací práce. V obci hořel minulý týden dvakrát. Ve středu 16. června v ranních…

Lucie Steklá 2021-06-20 06:35:00 8 fotografií

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video