Úvod   /   Články   /   Autoři   /   Lucie Steklá
Projekt Atleti spolu odstartoval atletickou sezonu

Projekt Atleti spolu volně navázal na úspěšný loňský restart závodní atletiky, jenž se uskutečnil pod názvem Spolu na startu. Hlavním cílem projektu bylo dostat nejen děti zpět k atletice a pravidelnému pohybu.

Lucie Steklá 2021-06-18 09:59:00
Studentská videa zvou na oslavy výročí lounského gymnázia

Letos slaví Gymnázium Václava Hlavatého 125. výročí své existence.

Lucie Steklá 2021-06-18 00:52:00
Lounští cyklisté jsou k nezastavení, Parmová ,,září" v…

Juniorka Barbora Parmová (TJ Stadion Louny, na snímku) v neděli zvítězila v závodě Techniserv Cup Starý Jičín.

Lucie Steklá 2021-06-17 21:02:00
Vlastenci v lounském parku

Žáci z lounské montessori školy oživili v Holárkových sadech české velikány 19. století.

Lucie Steklá 2021-06-17 20:47:00 6 fotografií
Výstaviště znovu ožilo, nejhezčím vozem návštěvníci zvolili…

Téměř deset tisíc návštěvníků zavítalo první červnový víkend na lounské výstaviště v Masarykových sadech. Přilákala je tam tradiční výstava Autosalon, kterou doprovázely výstavy Rodina a volný čas a Řemesla a kreativita.

Lucie Steklá 2021-06-17 16:59:00
Dopravních nehod na Lounsku přibývá

Lounsko (lus) V průběhu ,,covidových měsíců“ zaznamenali policisté v okrese Louny výrazný pokles dopravních nehod. Řidiči s postupným rozvolňováním v uplynulých týdnech ale jezdí stále víc, a počet nehod opět stoupá. Vyplývá to ze statistik dopravní…

Lucie Steklá 2021-06-17 13:53:00
Oslavili výročí koštického kostela

Koštický spolek Šatník paní mlynářky předminulou sobotu připomněl 270. výročí vysvěcení kostela sv. Antonína malou vzpomínkou na položení základního kamene, první mši a faráře v té době sloužící.

Lucie Steklá 2021-06-17 10:43:35
Architekti nominovali halu do soutěže Interiér roku

Louny (lus) Do soutěže Interiér roku je přihlášena budova lounské plavecké haly. Do šestého ročníku soutěže ji přihlásili DK architekti, kteří ji vyprojektovali.

Lucie Steklá 2021-06-17 09:08:36 14 fotografií
Babybox v Lounech je připraven, slavností otevření ,…

V Lounech je ,,bedýnka pro nechtěné děti" instalována na vrátnici společnosti SEKO Aerospace. Slavností otevření babyboxu bude dvojí oslavou, společnost Seko totiž letos slaví 30. výročí založení. Box do prostor vrátnice ve středu od ranních hodin…

Lucie Steklá 2021-06-16 15:07:13

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video