Kam vyrazit za kulturou na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2020-02-21 09:40:00

Talk show, koncerty, maškarní odpoledne, ples mikroregionu, rybářský ples, reprezentační ples města, první obecní ples, masopustní průvod nebo výroba masek na Masopust - to vše od pátku 21. do neděle 23. února.

ŽATECKO

PÁTEK 21. ÚNORA

DDM Žatec: Příměstský tábor o jarnáky - poslední závěrečný den. Od 8 do 16 hod.

5. ZŠ Žatec: Sportovní spinkání ve stopách Romana Šebrleho - Dobrodružná noc plného poznání a zábavy na 5. ZŠ, sportování a soutěže o ceny, více na www.bohemiasportzatec.cz.

Muzeum Žatec: Od košilky… 1. část výstavy Od košilky k rubáši přiblíží narození dítěte a je připravena ve spolupráci RM Chrudim. Od 9 do 17 hod. O víkendu 13 - 17 hod.

Městské divadlo Žatec: Zábavná Talk show Ivo Šmoldase - Agentura Gardes. Zábavný pořad filozofa, básníka, kulturního publicisty a scénáristy Ivo Šmoldase, kdy tentokrát jeho hosté jsou legendární herečka Naďa Konvalinková a populární zpěvačka Hanka Křížková. Vstupné 260 Kč. Od 19 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hraje DJ Majkl. Od 21 hod.

Párty salón Moskva Žatec: Medůza - pop 80. - 90. léta, vstup 60 Kč. Od 20 hod.

SOBOTA 22. ÚNORA

Digitální kino Žatec: Zakleté pírko – pohádka Zdeňka Trošky. V 15 hod.

Ježek Sonic. V 17:30 hod.

Makra Court (U Hřiště) Žatec: Amatérský turnaj v badmintonu - Již sedmý ročník amatérského turnaje jednotlivců pro muže. Malá tradice se stala velkou tradicí a znovu dorazí hráči ze vzdálenějších měst. Občerstvení zajištěno, hraje se o věcné ceny, přijďte fandit! Od 9 hod.

Lipno, Hospůdka U Hoblika: Dětské maškarní odpoledne – na děti čeká spousta soutěží, malování na obličej, balónky a bohatá tombola. Od 15 hod.

KD Blažim: Ples mikroregionu Žatecko – bohatá tombola, vstupenka – lístek do tomboly. Od 20 hod.

KD Moskva: 75. rybářský ples - K tanci i k poslechu hraje Míla Mareš a Ventilky. Od 20 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hraje Black & White. Od 21 hod.

NEDĚLE 23. ÚNORA

Digitální kino Žatec: Špióni v převleku – 2D. V 15 hod.

Modelář – příběh ze současné Prahy. V 17:30 hod.

Chlap na střídačku. Od 20 hod.

Křížova vila Žatec: Příběh umění - Gotika - Opat Suger a vznik gotického slohu. Vstup 30 Kč. Od 15 hod.

LOUNSKO

PÁTEK 21. ÚNORA

Kino Svět Louny: Super mazlíčci - 2D animovaný rodinný film. V 10 hod.

Špióni v převleku – animovaný film. Ve 13 hod.

Příliš osobní známost - Romantická komedie. Také v sobotu a neděli. V 17:30 hod.

Chlap na střídačku – Komedie. Také v sobotu a neděli. Ve 20 hod.

Fantasy Island – Horor. Také v sobotu. Ve 22 hod.

Loutkové divadlo Louny: Nezmaři - Koncert folkové kapely. Od 20 hod.

Čajovna U sv. Mikuláše Louny: Australské květové esence - nejčastější použití je při: stresu, špatném spánku, problémy s učením, nízké sebevědomí, strach, únava, očista, potíže ve vztazích, sexuální problémy. Přednáška a meditace, ukázka a možnost namíchání esence na míru. Od 18 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení - Přijďte si zabruslit v únoru za zlevněné vstupné! Od 10:30 do 12 hod.

Divadlo J. K. Tyla Postoloprty: Uršula Kluková a Pepa Štross - Zábavný pořad známé televizní tváře doplněný původními písničkami folkového barda. Vstupné 140 / 70 Kč (sleva mládež, senioři, ZTP). V 19 hod.

Retro City Club Louny: Helium párty s DK Karlem Fialou, DJ Beranem a DJ Ryky. Také v sobotu. Od 21 hod.

SOBOTA 22. ÚNORA

Kino Peruc: Angry Birds ve filmu 2 – Animovaný film. V 15:30 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení - Přijďte si zabruslit o víkendu v únoru! Také v neděli. Od 13 do 14:30 hod.

Restaurace Na Letňáku Louny: Paralet a Eště dvě - Koncert Paralet + Eště dvě v pivovarské restauraci. Vstup 70 Kč. Od 19 hod.

Černý kůň – Klub Za zdí Louny: Josef Klíma Na vlastní uši Band - Jedinečný hudební projekt - původní písně a texty v originálním podání autorů. Vstupné 150 Kč. Od 20 hod.

Koštice, knihovna: Výtvarná dílna Korálkování – náramky. Místní knihovna Koštice s Vožekovo sdružení pořádá výtvarnou dílnu, kurz je vhodný pro dospělé a děti od 8 let, cena 30 Kč. Pokud nechcete tvořit pro sebe a chcete si tuto techniku vyzkoušet, strávit příjemné odpoledne a pomoci jiným, jste také vítáni. Vaše výrobky vydražíme v ověřené aukci pro dětskou onkologii. Od 14 hod.

NEDĚLE 23. ÚNORA

Louny, centrum města: Masopustní veselice - Dílničky pro děti - výroba masek (knihovna), 14.30 – 15 h povídání o masopustu (knihovna), 15 – 17 h Divadlo Mazec! Masopustní veselice (náměstí), zábava, zpívání, soutěže, příjezd starosty, průvod kolem náměstí, občerstvení (zabíjačkové dobroty, boží milosti). Od 10 hod.

KD Zastávka Louny: Maškarní odpoledne s Lounskou třináctkou - vstup 90 Kč, těšíme se na vás! Od 14 do 18 hod.

Bio Sokol Touchovice: Barová židle pro Dr. Iva Šmoldase - TJ Touchovice a SDH Touchovice vás srdečně zvou do BIO Sokol na - barovou židli pro dr. Iva Šmoldase, kterého bude zpovídat Milouš Červencl. Vstupné 50 Kč, mládež do 15 let zdarma. V 16 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 21. ÚNORA

Dětský klub a DDM Podbořany: Závěrečný den příměstského tábora. Od 8 do 16 hod.

Kino Podbořany: Angry birds ve filmu 2. Od 10 a 15 hod.

Přes prsty – Komedie. V 19:30 hod.

Kino Blšany: Aladin - vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti. V 18:30 hod.

SOBOTA 22. ÚNORA

Vroutek: Masopust – Jubilejní 10. ročník putování masek za doprovodu živé hudby, zahájení průvodu před KD, za podpory města Vroutek. Od 9 hod.

Rybářský ples - bohatá tombola, pět prasátek a spousta kaprů, hraje JIH band. Příjemnou zábavu vám přeji rybáři Vroutek a město Vroutek. V KD od 20 hod.

Krásný Dvůr, restaurace Pod zámkem: První Brodecký ples - hrají Pinky Band, slosovatelné vstupenky. Od 20 hod.

Malá Černoc, budova Staré pošty: První Maločernocký ples - Živá hudba, nápojový bar, bohatá tombola a půlnoční překvapení. Zve OV Malé Černoce, vstupné dobrovolné. Od 20 hod.

Kulturní dům Kryry: 2. Reprezentační ples s podporou města Kryry - Pořádá SK Havran Kryry, zahraje Aquarius, hosté Petra Peterová, Bořek Slezáček, tombola. Vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 150 Kč. Od 20 hod.

NEDĚLE 23. ÚNORA

Církev bez hranic Podbořany: Nedělní bohoslužba - Co znamená ,,čekat na Hospodina", abychom mohli být obnoveni, si povíme tuto neděli, rádi vás uvidíme. V 10 hod.

Blatno, hospůdka na návsi: Vyrábění masek na Masopust – každá rada a pomoc dobrá! Od 14 hod.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video