Místostarosta Hons u rodáků v Praze

Lucie Steklá 2020-02-26 15:28:00

Louny (bab) Minulou středu se v Praze uskutečnilo pravidelné setkání členů Spolku rodáků a přátel Loun, kteří žijí v našem hlavním městě a jeho okolí.

 Na únorová setkání je tradičně zván zástupce města, kterého tentokrát doprovodil kronikář města s balíkem fotek za uplynulý rok. V úvodu seznámil rodáky místostarosta V. A. Hons s novinkami z našeho města a poté se vyprávělo a diskutovalo nad fotografiemi událostí z loňského roku. Velice zajímavá byla i následná diskuse. Řeč byla například o případném využití Daliborky či synagogy, až bude postaven nový okresní archiv. Pochopitelně se hovořilo i o současné stavbě nové plavecké haly.

Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video
Koledy v podloubí: Žatec, 4. adventní neděle 2024

Zlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)

Přehrát video