Žatecká desítka a půlmaratón letos v netradiční formě

Iveta Drlíková 2020-04-15 13:55:55

Žatec (id) Další ročník veřejné běžecké akce Žatecký půlmaratón a žatecká desítka musel být v plánovaném termínu zrušený, ovšem pořadatelský Hopman team přišel s náhradní variantou.

 Ta spočívá v tom, že si jednu z těchto tras zaběhne každý sám, nebo maximálně ve dvojici, a výsledek pošle organizátorům na jejich web, kde si pak může stáhnout a vytisknou i originální diplom. Současně si každý může zvolit v daném rozmezí svůj den i čas startu. Listina účastníků s časy bude průběžně zveřejňována. Masové sportovní akce do léta zřejmě žádné neproběhnou, proto se Hopmani rozhodli pro tento originální způsob „virtuálního“ běhu. Jednu z tras či obě mohou běžci absolvovat v termínu od 11. dubna do 1. května, kdy minutu před půlnocí budou oba závody ukončeny.  

„Žatecký půlmaraton a desítka 2020 bude letos ve virtuální formě. Zvol si svůj den, svůj startovní čas, vyber si počasí a vydej se na svůj závodní běh. Oficiální tratě poděl řeky Ohře pro všechny běžce ze Žatce a blízkého okolí jsou ke stažení v gpx souboru. Běžci ze vzdálenějších míst připojte se také na své oblíbené běžecké trase v délce 10 km či 21 km s rovinatým profilem. Všechny zařadíme do účastnické listiny. Vkládání výsledků na www.hopmantriatlon.cz je možné do 12 hodin 2. května. Své osobní údaje spolu s časem a tratí vložte do registračního formuláře. Závod nemá žádné rozhodčí, máme důvěru v naše účastníky. Kdo má možnost, pořiďte si jakýkoliv záznam trasy (gpx, mobil). Konečné pořadí nebude letos určitě prioritou,“ přibližuje Mirek Urban z pořadatelského týmu netradiční sportovní počin.  

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Vernisáž výstavy Ivy Mokré v Mederově domě d Žatci

V sobotu 25. 3. byla zahájena výstava "Svět víl" Ivy Mokré z Ústí nad Labem, chalupářky z Řepan u Lubence. Autorka návštěvníkům zahrála na harmoniku i spolu si zazpívali...

Přehrát video
Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video