Hlasujte pro Osobnost Žatce. Finálová patnáctka je na světě!

Hedvika Mašková 2020-05-12 20:23:00

Tento měsíc jsme již chtěli vyhlásit největší osobnost novodobé žatecké historie. I naší ankety se však dotkla mimořádná opatření související s epidemií koronaviru. Jelikož bychom se museli vzdát slavnostního vyhlášení s veškerou parádou, rozhodli jsme se hlasování v anketě prodloužit!

Nyní vám představujeme finálovou patnáctku, která od našich čtenářů získala v minulých měsících nejvíce hlasů. Až do konce srpna můžete hlasovat pro svého favorita. V září vyhlásíme osobu, která získá titul ,,Osobnost Žatce 1990-2020".

A jak hlasovat? Prostřednictvím hlasovacího lístku, který naleznete v tištěném vydání Žateckých novin.Ty vychází každou středu! Kupón můžete zaslat na adresu redakce Žateckých novin nebo nám ho můžete donést osobně, pokud budete mít cestu kolem.

Hlasovací kupón bude zveřejněn v každém tištěném vydání Žateckých novin, a to až do konce srpna. Hlasovacím lístkem můžete udělit svému favoritovi více hlasů nebo udělit hlasy několika finalistům. Čím více výstřižků, tím více hlasů (1 výstřižek = 1 hlas).

Rovněž připište své celé jméno a telefonní kontakt. Ze čtenářů, kteří se zapojí do hlasování, budou totiž po skončení ankety vylosováni tři šťastlivci, kteří obdrží věcné ceny. 


Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video