Vrah malého Marečka je po smrti

Jarka Cibulková 2020-07-02 14:12:47

Louny (caj) Sebevraždou ve vězeňské cele ukončil svůj život J. K. (22) z Loun. Muž, který byl minulý týden odsouzen odvolacím Vrchním soudem v Praze za vraždu téměř tříletého Marečka k dvaadvaceti letům vězení. Vloni obžalovanému uložil Krajský soud v Ústí nad Labem šestnáctiletý trest za ublížení na zdraví s následkem smrti. Proti rozsudku a výši trestu se odvolal jak obžalovaný, tak státní zástupkyně, která nesouhlasila s odsouzení „pouze“ za ublížení na zdraví. „Za svou zhruba čtyřicetiletou praxi jsem se s takovým nakládáním s nezletilým dítětem ještě nesetkal, svědčí to o naprosté neúctě k lidskému životu a o určitém sadismu obžalovanému,“ řekl po vynesení rozsudku odvolacího soudu soudce Jiří Lněnička.

Zpráva o smrti batolete v Lounech tehdy zasáhla celou zemi. Malý chlapec musel dlouho trpět. Podle obžaloby ho měl J. K. pálit žehličkou, cigaretou, sprchoval ho v ledové vodě a surově mlátil. Mareček zemřel vloni v únoru. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Peruc

Bližší info na webu obce Peruc. Nástup 1. srpna 2024, přihlášky zasílejte do 17. května 2024.
WWW: https://peruc.cz/
E-mail: podatelna@peruc.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video