Chmel cup má staronového vítěze. S fotbalovým míčem to nejlépe umí Pavel Hassman

Iveta Drlíková 2020-07-18 05:03:00

Třetí ročník fotbalového turnaje v Novém Sedle má staronového vítěze. Tým Křídla sovětů obhájil loňské prevencí ve Chmel cupu, když ve finále porazil FC Violin 1:0. Třetí místo vybojoval FC Viet z Chomutova. Akci uspořádal opět žatecký spolek Turnajový král. Kromě pohárů, diplomů a drobných dárků, získaly tři nejlepší celky i finanční bonus ve výši pět, deset a patnáct tisíc korun. „Máme za sebou třetí ročník a troufám si říct, že zatím ten nejvydařenější. Počasí nám celý den přálo a lehký deštík k večeru po parném odpoledni potěšil nejednoho účastníka,“ sdělil za pořadatele Patrik Koutník.

Turnaj nabývá postupně mamutích rozměrů. Letos na fotbalové hřiště do Nového Sedla dorazilo minulou sobotu už 38 pětičlenných týmů, které tvořili aktivní i rekreační hráči ze Žatecka, Lounska, Chomutovska, z Prahy nebo i z Plzeňského a Středočeského kraje. Celodenní maraton fotbalových zápasů, kterému průběžně přihlíželo kolem dvou stovek diváků, završilo finálové utkání, ve kterém loňské prvenství obhájilo mužstvo Křídla sovětů nad FC Violin - tedy vítězem zimního turnaje v Žatci, který rovněž pořádá Turnajový král. Třetí byl chomutovský FC Viet. Nejlepším střelcem byl vyhlášený Jakub Hruštinec a nejlepším brankářem Václav Kubíček. Tradiční soutěž v „panenkách“ opět ovládl „Slavoják“ Pavel Hassman s pěti povedenými údery do míče. Na slavnostní dekorování nejlepších týmů a jednotlivců navázala ještě krátká večerní párty, která skončila kolem 22. hodiny.

„Naším cílem bylo pozvednout úroveň turnaje zase o něco výš, a to se nám jistě povedlo. Celý organizační tým zaslouží velkou pochvalu. Za jeden z největších úspěchů považuji výborný průběh a příjemnou přátelskou atmosféru po dobu konání celého turnaje. Neproběhly téměř žádné stížnosti na rozhodčí, kterým tímto také děkuji, a při hře nedošlo k žádnému ostrému vyhrocení. V neposlední řadě děkuji i všem účastníkům, že za námi do Nového Sedla přijeli a mohli jsme si spolu užít hezký fotbalový den,“ dodává P. Koutník.

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video