Chodník zhutní po dokončení

Tomáš Skřipský 2020-07-23 09:16:00

CHOMUTOV (tos) — Jak jsme informovali nedávno, pozastavují se někteří obyvatelé města nad stavem chodníků na Žižkově náměstí a v okolí, kde probíhá oprava plynového potrubí. Po opravě podle nich stavbaři vracejí žulové kostky zpět na místo ledabyle, takže povrch je nerovný a kostky v něm místy dokonce chybí. Jak uvedla mluvčí magistrátu Denisa Špeilová, stavba není s městem nijak provázána a povrch bude prý pravděpodobně ještě zhutněn. Na námitku, že stavba se města týká minimálně tím, že chodníky jsou v jeho majetku, mluvčí upřesnila: „Plynaři chodník v majetku města určitě nedevastují. Zhotovitel pouze čeká na kompletizaci všech prací v této lokalitě, aby zhutnění provedl v celé oblasti najednou. Kousek před místem, ze kterého jste fotku pořídil, totiž chodník ještě není hotový. Stejně jako v ulici Jakoubka ze Stříbra. Vyfocený stav je tedy pouze přechodný. Ke zhutnění povrhu by mělo dojít v následujících dnech.“ Na snímku rozkopaný chodník na Žižkově náměstí. Foto: Tomáš SKŘIPSKÝ

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video