ZELENÁ (r) — Tři profesionální a dvě dobrovolné hasičské jednotky vyjely v pátek k vyproštění zavalené osoby z výkopu v Zelené. Před příjezdem záchranářů se podařilo stavebním dělníkům zavaleného kolegu vyprostit a následně zahájit resuscitaci. Zasahující hasiči pokračovali v resuscitačních úkonech až do příjezdu Zdravotní záchranné služby. Po deseti minutách usilovného snažení se podařilo dělníka oživit. Následně byl po stabilizaci záchrankou přepraven k ošetření do nemocnice.
Napsal(a): Redakce
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video