Sport i zábavu spojí PLAYGRND na lounském koupališti. Máme pro vás vstupenky zdarma

Jarka Cibulková 2020-08-13 07:45:00

Louny (caj, kd) Velká sportovní párty vypukne tuto sobotu 15. července od 10 hodin na koupališti v Lounech. Akci s názvem PLAYGRND pořádá skupina, která si říká Čechatým a nutno říci, že s pořádáním těchto sportovně-zábavných jízd má již velké zkušenosti. „Párty, která nabídne celodenní spojení sportu, zábavy a času stráveného s přáteli, se koná v podobném termínu, kdy je běžně Letní lounské vábení, které tímto chceme lidem vynahradit a dát jim příležitost se sejít a pobavit,“ shodli se organizátoři akce Karel Dittrich z Lenešic a Jan Čech z Loun.

Po koupališti budou rozmístěna sportovní stanoviště, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet různé sporty, zasoutěžit si s přáteli a pobavit se.

K dispozici budou kromě hřišť na plážový volejbal, badminton a arény na fotbal 1vs1 i další zajímavá sportovní stanoviště, jako například radar tvrdosti střelby, hokejová střelnice, box, MMA, lukostřelba, parkour, slackline, skákací boty, teqball, basketbalový koš, petang, baseballové a golfové odpaliště. Na vybraných stanovištích budou během dne probíhat turnaje a soutěže o hodnotné ceny. To vše doplní stánek fyzioterapeutů, kde Vám udělají masáž a sportovní tejpování.

Akce je vhodná i pro děti, které se mohou v doprovodu rodičů také vyřádit a vyzkoušet si několik sportů během jediného dne. Navíc, k dispozici pro ně budou i dva skákací hrady.

Nebude to ale zdaleka jen o sportu. Celým dnem bude návštěvníky provázet moderátor a DJ, kteří budou informovat o veškerých aktualitách, zpestří program a vytvoří unikátní atmosféru a párty u bazénu. V areálu budou k dispozici dva tobogány, nafukovací lehátka, vodní hračky a míče na pinkání ve vodě i na souši.

K pořádné párty patří i bohaté občerstvení. Na místě si budete moci koupit kvalitní burgery, sandwiche nebo třeba sushi. Chybět nebude ani stánek s pivem Zichovec a koktejlový bar s vašimi oblíbenými nápoji, jako je například mojito, Aperol Spritz, Cuba Libre a mnoho dalších, které k podobné akci určitě patří.

V odpoledních hodinách se začne rozjíždět turnaj v populárním beerpongu, který bude následovat po vystoupení lounských aerobiček a večer vystoupí také lounský zpěvák a rapper Abde. „V Lounech se jedná o první ročník, takže děláme vše pro to, abychom lidi nadchli, a věříme, že půjde o začátek úspěšné tradice. Všechny srdečně zveme na pořádnou sportovní párty,“ uzavřeli pozvánku kluci z Čechatýmu.

Vstupné je 180 Kč pro dospělé, 90 Kč pro děti do 120 cm a 399 korun zaplatí rodina 2+2.

Získejte vstupenky na PLAYGRND ZDARMA!

Rádi sportujete nebo se bavíte, tak právě pro vás je určená akce PLAYGRND na koupališti v Lounech. Proběhne v sobotu 15. července od 10 hodin. Pokud chcete ušetřit a jít na akci zdarma, tak tu pro vás máme soutěž. Po dvou vstupenkách vyhrají první tři nejrychlejší volající, kteří nám odpovědí správně otázku: „Kdo je pořadatelem prvního ročníku sportovně zábavní akce PLAYGRND?“ Odpovědi přijímáme na tel. 607 700 508. Hodně štěstí.

Komentáře

Nabídky práce

NEXEN TIRE hledá talenty

Nabízené pozice: Operátor výroby, operátor kvality, operátor logistiky, údržbář - elektro, operátor technologie, specialista plánování výroby, operátor R&D, účetní.
Tel.: +420733123733
WWW: https://www.nexentire.com/cz/company/recruit/
E-mail: prace@nexentire.com


ELKTRIKÁŘ - INTERMONT OPATRNÝ JIRKOV

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13. a 14. plat, odměny, stravné, sick days a další benefity. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B, NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78).
Kontakt: Dagmar Křížová
Tel.: 775868949
WWW: https://intermont-opatrny.cz/
E-mail: krizova@intermont-opatrny.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Rada Městyse Ročov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY Základní školy Ročov. Bližší informace na: https://www.obec-rocov.cz/
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
WWW: https://www.obec-rocov.cz/
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video