Kam v okrese Louny za sportem

Redakce 2020-08-14 11:11:00

Fotbalové trávníky ožívají přípravnými utkáními, mistrovské soutěže startují o týden později. Tým Louny B hraje v pátek na domácím trávníku s ,,béčkem" Černčic, lounské ,,áčko" hraje v sobotu od 10 hodin proti Kadani, v Černčicích se hraje turnaj Copa Černčice. Koupaliště v Lounech v sobotu uvítá velkou sportovní akci PLAYGRND, v neděli se v Oboře běží Max-Run.

Pátek 14. srpna

Fotbal, přátelské utkání

Louny B – Černčice B (18 hodin)

Sobota 15. srpna

Fotbal, přátelské utkání

Louny A - Kadaň (10 hodin)

St. žáci: Litoměřice - Louny (hřiště Litoměřice, 10 hodin)

Ml. žáci: Litoměřice - Louny (hřiště Litoměřice, 12 hodin)

Turnaj v Krásném Dvoře - účastní se Havran Kryry, Černovice a Trnovany (hřiště Krásný Dvůr. 10 hodin)

Copa Černčice 2020. Turnaj fotbalových týmů. Zahájení turnaje v 13 hodin. Od 16 hodin grilování, od 18 venkovní zábava, hraje Break-out. Rozlosování turnaje najdete na webu skcerncice.cz.

Puška Team - Stará garda Slavia Praha. V rámci oslav 60. výročí Puška Teamu. Staňkovice, fotbalové hřiště od 14 hod.

PLAYGRND, koupaliště Louny

Velká sportovní párty. Od 10 hodin.

Nohejbal, turnaj

Turnaj v nohejbale O pohár starostky obce Očihov. 8. ročník, pozván host Dominik Hašek. Na hřišti v Očihově. Od 9 hodin.

Amatérský turnaj v nohejbale trojic - na hřišti u zámku Libočany. Registrace na místě od 8:30 hodin, startovné (zahrnuje občerstvení) 100 Kč / hráč. Od 9 hod.

Beach volejbal, turnaj

Mikroregion Žatecko na pláži v Holedeči - 10. ročník turnaje v plážovém volejbalu tříčlenných družstev členských obcí Mikroregionu Žatecko (obecní pláž, sraz u hospody U Mrkvičků ve 12 h). 

Neděle 16. srpna

Fotbal, přátelské utkání

SK Lhota - Dobroměřice (17 hodin)

St. dorost: Beroun – Louny (hřiště Beroun, 10.15 h)

Ml. dorost: Beroun – Louny (hřiště Beroun, 12.15 h)

FK Vroutek - Baník Buškovice (hřiště Vroutek, 17 h)

Běh, Obora

MAX RUN - trailový běh 9+ km. Nenáročná trailová trasa dlouhá 9+ km (5+ překážek) povede částečně po asfaltové cestě, ale z větší části přírodními stezkami podél řeky Ohře, kolem jezu a polní cestou zpět k "Vodníkovi". Startovné: dobrovolné . Doporučená výbava: trailová běžecká obuv. Občerstvení, soc. zařízení: v místě startu. Trasa: značení na křižovatkách. Start: v Oboře u Loun areál VODNÍK.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video