V neděli budou slavnosti medu

Redakce 2020-08-19 20:51:00

KADAŇ (r) — Na tradiční akci, spojenou s místními produkty, se mohou těšit lidé v Kadani.

Kadaňští si budou moci osladit končící prázdniny odpolednem ve znamení medu. Ve františkánském klášteře se v neděli 23. srpna mohou těšit například na jarmark včelařského zboží, medu, medoviny, perníků, svíček a mnoho dalšího. Od 13 do 16 hodin doprovodí trhy kapela Swing Party Band. Od 14 hodin začíná včelařská přednáška v refektáři kláštera s ochutnávkou místních medů spojenou s 3. ročníkem soutěže o Oettlovu cenu a tedy i nejlepší med Kadaňska. Od 16 hodin pak přítomné čeká program pro děti s divadélkem Hnedle vedle - Pohádkové zpívání. Vstupné je 50 korun.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video