Hudební festival NaFest je za námi. A povedl se na výbornou!

Hedvika Mašková 2020-08-26 12:12:00

V bezmála desetihodinovém programu se v žateckém letním kině představilo sedm hudebních interpretů, před Hot Pants, Najust, Falešný obvinění, Štěpána Soukupa, Hand Grenade, Loco Loci, až po hlavní hvězdu festivalu, skupinu Harlej, která zde v rámci 25 let vystoupila s plnohodnotným koncertním setem obsahujícím všechny notoricky známé hity jejich kariéry. Společně s fanoušky si zazpívali písně ,,Pověste ho vejš“, ,,Strážní andělé“, ,,Proměna“ či ,,Svařák“.

,,Akci hodnotíme jako zdařilou a vážně uvažujeme nad dalším ročníkem. Bude záležet na nalezení vhodného termínu, který bude zásadní, pokud se povolí akce většího rozměru. Přesto máme ambici být zdravou konkurencí kadaňského Vysmátého léta, žatecké Dočesné, nebo třeba festivalu Rock for Churchil ve Vroutku. Jako pořadatele nás rovněž potěšil přístup a výkon kapel, které ze sebe vydaly naprosté maximum. Kladně kvitovaly příjemné prostředí doplněné o plně profesionální technický tým, který byl interpretům k dispozici,“ uvedl jeden z organizátorů hudebního festivalu NaFest Jakub Grežo a doplnil: ,,Akce se vydařila a jelikož se jednalo o první ročník, jsme spokojeni také s návštěvností a kvalitou poskytovaných služeb. Občerstvení z Ostrava, Spike food truck a Nautico Strop Gin Bar měly opravdu vytříbenou nabídku počínaje burgery přes hovězí trhané maso až po langoše a grilovanou kukuřici. Skvělá byla také nabídka pivních stánků – Zámecký pivovar Chyše, Pioneer Beer i Pivní bar Hříbek. Veškeré služby doplňoval Cooper‘s bar s míchanými drinky a Ramon Café s výbornou ledovou kávou a domácí fermentádou.“ 

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video