POSTOLOPRTY - Kvůli včerejšímu silnému větru museli postoloprtští dobrovolní hasiči vyjíždět hned dvakrát likvidovat spadlý strom do vozovky. V prvním případě se jednalo o strom, který zcela zablokoval silnici z Postoloprt na Březno a při druhém výjezdu museli hasiči jet odstranit strom do levonické bažantnice, kde byl zcela zatarasen jeden jízdní pruh. V obou případech hasiči na místě spolupracovali s policií, poprvé s PČR a u druhé události s městskou policii Postoloprty.
Foto: Hasiči Postoloprty
Napsal(a): Redakce
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video