Toulky vlakem – cesta na Žižkův hrad

Redakce 2020-09-02 15:38:00

REGION (Pl) — Pojeďte s námi na výlet. Ten od společnosti LOKO–MOTIV je určen všem zájemcům nejen o železniční historii. V sobotu 5. září budete mít možnost spojit jízdu historickým motorovým vlakem s turistikou a návštěvou kulturních památek naší země. Z Chomutova je odjezd v 7 hodin ráno. Vlakem dojedeme až do železniční zastávky Ploskovice. Zde se nabízí individuální návštěva státního zámku Ploskovice, zámeckého parku, který leží u železniční zastávky. Zdatní turisté mohou po červené takzvané Žižkově stezce zemí hradů a krátce po žluté dojít až na zříceninu hradu Kalich. Vystoupají do nadmořské výšky 536m. Odsud se nabízí vedle prohlédnutí trosek Žižkova hradu i výhled do krásné krajiny. Jedna trasa měří zhruba 8 km, což znamená celkovou vzdálenost pochodu cca 16 km.

Zpět z Ploskovic budeme odjíždět v 19:00. Do Chomutova máme příjezd ve 21.23. Jízdné stojí 100Kč. Kapacita vlaku je omezená proto se registrujte na e-mailu: loko-motiv@email.cz. Poté dostanete číslo účtu, kde zaplatíte jízdné a budete mít zajištěné místo ve vlaku. Jestli vám nevyjde tento termín, tak nezoufejte, již v měsíci říjnu připravujeme další toulky s vlakem. Další informace na www.loko-motiv.cz, nebo na faceboku: www.facebook.com/LokoMotivChomutovVytopnaKrimov. Děkujeme za váš zájem.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video