Přijďte se pobavit a vydražit originální židli

2020-09-12 10:09:00

CHOMUTOV (soš) — Sobota 19. září od 14 hodin bude v atriu Chomutovské knihovny patřit charitativní akci s názvem Židlování.

„Chtěli jsme obnovit interiér kavárny, původně jsme zamýšleli akci, která by nám pomohla vydělat na nákup nových židlí, ale pak přišla korona a my přemýšleli, jak dál. Nakonec jsme podali inzerát, aby nám lidé darovali nejlépe dřevěné židle s tím, že pak vymyslíme, co s nimi. Nakonec jsme je obnovili vlastními silami,“ popsala vznik a vývoj nápadu místopředsedkyně spolku Masopust Martina Řápková. Tímto způsobem dostaly staré židle nový kabát v barvách tyrkysové, šedé a hnědé barvy, které budou reprezentovat nový design Café Atria.

Protože se ovšem židlí sešlo hodně, některé se dostaly k rukám výtvarníků. „Máme zhruba deset židlí, které nám ozdobila například Mirka Beranová, Marie Svobodová nebo Milan Tóth. Další  dvě nebudou zdobené malbou, ale jejich sedáky jsou opletené. Všechny tyto originální skvosty budeme příští sobotu zhruba od 15 hodin v atriu dražit a výtěžek pak poputuje na aktivity spolku Masopust, který pomáhá lidem se zdravotním postižením,“ upřesnila Martina Řápková. V Café Atrium současně probíhá výstava fotografií, jejímž tématem je opět židle. Snímky Daniela Černého, Martina Valiny, Radovan Smokoně, Tomáše Konráda a dalších můžete rovněž zakoupit a přispět tak na dobrou věc. Součástí akce budou také workshopy, během kterých si budete moci zacvičit třeba jógu, děti si zde mohou vyzkoušet práci se dřevem. Pro dobrou náladu budou hrát kapely Tea Jay Ivo a 4. cenová.  


Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video