Obava z koronaviru zrušila Tlapku, dobročinný turnaj i největší akci - Jablečný den

2020-09-14 00:16:00

Na kynologickém cvičáku v Nepomyšli se poslední srpnovou neděli měla konat akce S Tlapkou do školy - soutěž pro děti a jejich čtyřnohé přátele. V sobotu 5. září na fotbalovém hřišti v Nepomyšli se měly konat hned dvě akce s mottem Hrajeme pro Vojtíška – turnaj o pohár starosty městyse v plážovém volejbale a 1. ročník rodinného turnaje v minikopané v režii MS ČČK Nepomyšl. A na první říjnovou sobotu v Krásném Dvoře byl naplánován Jablečný den, akce, která přitáhne na zámek každoročně tisíce lidí. Z důvodu aktuální situace v republice a preventivním opatřením v souvislosti s šířením koronaviru se však rozhodli organizátoři akce zrušit. Tu první její pořadatelé slibují v pozdějším termínu, všechny další jsou zrušeny bez náhradního termínu.

„Bohužel musíme akci z důvodu navýšeného výskytu koronaviru v naší lokalitě posunout na jiný termín. Počítáme s koncem září. Všechny tímto prosíme o zachování přízně a zařazení si akce do kalendáře v posunutém termínu. Jinak ceny od sponzorů jsou již nachystány a doprovodný program také,” uvedla organizátorka Martina Bláhová s tím, že si musí zajistit podklady z Ministerstva zdravotnictví a KHS a poté už nic nebrání akci uskutečnit. Součástí „Tlapky” měly být i ukázky dobrovolných hasičů Nepomyšl, kteří své vystoupení ze stejného důvodu odřekli. Vlastně i městys Nepomyšl, který ZKO přispívá a fandí, své akce naplánované na začátek září zrušil. V sobotu 5. září na fotbalovém hřišti v Nepomyšli se měly konat hned dvě akce s mottem Hrajeme pro Vojtíška – 9. ročník turnaje o pohár starosty městyse Nepomyšl v plážovém volejbale a 1. ročník rodinného turnaje v minikopané v režii MS ČČK Nepomyšl. „Je nám líto, ale plánovaná akce "Hrajeme pro Vojtíška" je z důvodu šíření COVID-19 ZRUŠENA bez náhradního termínu,” oznámilo vedení městyse. Během turnajů měl být doprovodný program pro děti a po skončení turnajů večerní zábava s hudební skupinou Járy Pinkase Pinky Band.

Také v případě Jablečného dne na zámku Krásný Dvůr důvodem změny plánů byly obavy z koronaviru. „Z rozhodnutí vedení Národního památkového ústavu a vzhledem ke stávající epidemiologické situaci jsme bohužel nuceni zrušit Jablečný den. Děkujeme za pochopení,“ uvedli v těchto dnech organizátoři ze správy zámku.

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video