Postoloprtské slavnosti zrušeny!

Redakce 2020-09-24 13:58:53

O několik měsíců odložené tradiční slavnosti v Postoloprtech neproběhnout. Opět je zrušila omezení vyvolaná epidemií koronaviru.

Malé slavnosti, které měly nahradit původní červnové ,,velké" slavnosti v Postoloprtech se ruší! ,,Vážení přátelé, s velkou lítostí oznamujeme, že vzhledem k dnešnímu opatření MZČR s dalším zpřísněním omezení venkovních akcí musíme Malé slavnosti v Postoloprtech 26. 9. 2020 zrušit," oznámil Pavel Panenka, vedoucí KZMP Postoloprty. Akce podle jeho slov vylučuje oddělení na sektory tak, aby se v nich lidé nemísili a současně bylo maximální počet padesáti stojících. ,,Je to pro nás, účinkující a celé město velmi mrzuté, k rezignaci na akci jsme dospěli po poradě s kompetentními institucemi a osobami včetně starosty města. Děkujeme všem za pochopení. Příští slavnosti budou 5. 6. 2021; pokusíme se jejich dramaturgii zachovat a rozšířit o divadelní show, jak bylo zvykem v letech předešlých," dodal P. Panenka. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video