Fotogalerie: Krušnohorský regiofest tentokrát na bývalém fotbalovém stadionu

Redakce 2020-09-24 15:34:00

CHOMUTOV (red) — MAS Sdružení Západní Krušnohoří, z. s., ve spolupráci se Statutárním městem Chomutov, pořádá letos již počtvrté KRUŠNOHORSKÝ REGIOFEST. Až do 19 hodin, na ploše bývalého fotbalového stadionu vedle Městských lázní Chomutov (za sportovní halou) v ul. Mostecká v Chomutově, si můžete u regionálních producentů zakoupit jejich produkty, nechybí ani ukázky řemesel.

Prezentace regionálních produktů formou prodejních trhů je osvědčeným nástrojem, jak podporovat drobnou regionální ekonomiku. Návštěvníci mají možnost zakoupit si jedinečné regionální produkty a výrobky jako např. domácí med, medovinu, mošty, sirupy bez konzervačních látek, džemy, ručně zdobené perníky, různé cukrovinky, víno, burčák, domácí langoše, tradiční trdelníky, koření, bylinky, lázeňské oplatky, mýdla, šperky z různých materiálu, sukulenty, háčkované hračky, keramiku, vypalované výrobky ze dřeva (cedulky, vařečky, klíčenky a jiná dekorace), šité tašky a batohy, výrobky z vlny a další a další.

Pro děti je zde zábavný program ať už soutěže či dílničky, kde si mohou vyzkoušet různá řemesla. K vidění je i zemědělská technika, resp. traktor, který umožňuje dětem se v něm svézt. Během celého dne bude probíhá hudební doprovodný program. Celým dnem bude provázet Dana Nepovímová.

Akce se koná pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje pana Oldřicha Bubeníčka a primátora statutárního města Chomutova JUDr. Marka Hrabáče. SM Chomutov je spolupořadatelem akce. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video