Čtyři čtenáři se proletí zdarma

Redakce 2020-09-25 13:10:00

Ve spolupráci s Letištěm Chomutov probíhala už posedmé během letních prázdnin na stránkách našich novin letní soutěž o vyhlídkové lety zdarma.

Čtenáři měli za úkol uhádnout názvy alespoň šesti lokalit na osmi leteckých snímcích, které jsme v průběhu července a srpna zveřejňovali. Uzávěrka soutěže byla ve středu 9. září. Od našich čtenářů k nám dorazilo poštou nebo emailem celkem 103 správných odpovědí, které jsme tak mohli zařadit do slosování. Všem děkujeme, že se opět v hojném počtu zapojili. Těší nás, že vás tato soutěž baví, a doufáme, že vám ji v příštím roce znovu nabídneme.  

A teď už jména čtveřice výherců. Poukaz na let v hodnotě 6 tisíc korun získává Marta Karasová z Podbořan, druhou cenu - vyhlídkový let v hodnotě 4 500 Kč Kateřina Bambousová ze Žatce a lety v ceně 3 000 Kč si užijí Jindřich Náprstek z Chomutova a Vlasta Nováková z Donína u Loun (na 1. snímku). Výherce jsme kontaktovali telefonicky a proběhlo i předání. Pan Náprstek si svoji výhru již užil - vyhlídkový let absolvoval.

Správné odpovědi prázdninové soutěže: 01 - Jirkov, 02 - Podbořany, 03 - Žatec, 04 - Louny, 05 - Kadaň, 06 - Kryry rozhledna, 07 - Panenský Týnec, 08 - Nechranická přehrada.       

Ze sto tří správných odpovědí se letos los usmál na paní Vlastu Novákovou z Donína, která si užije vyhlídkový let za tři tisíce korun. ,,Soutěžím pravidelně. Místa jsem většinou poznala, coby turisté jsme řadu míst v kraji navštívili. Jistá jsem si nebyla jen snímkem Žatce,” řekla výherkyně, která si dárkový poukaz k letu převzala v redakci Lounského Pressu. 

„Když jsem se dozvěděl o výhře, byl jsem překvapený, protože se soutěže účastním pravidelně, ale zatím se na mě neusmálo štěstí. Uhodnout snímky by v dnešní době internetu nemělo být těžké, zvlášť pro ty, kdo tu bydlí delší čas. Jen u snímku Podbořan jsem si nebyl jistý, s tím mi pomáhal zeť,” svěřil se výherce Jindřich Náprstek. Jak dodal, vyhlídkový let absolvuje s manželkou. Docela rád by se prý podíval někam nad Krušné hory — Horu svatého Šebestiána a podobně. „Kdysi už jsem letěl, ale to bylo v rámci pracovní obhlídky na trase Tušimice — Kadaň. Těším se, jak si tentokrát let užijeme s manželkou,” prozradil Jindřich Náprstek z Chomutova, který si svou cenu — poukaz na vyhlídkový let v hodnotě tři tisíce korun — převzal v redakci týdeníku Nástup. 

"Snímky jsem poznala všechny, jen ten Žatec mi dal "zabrat", to malé náměstí u pivovaru," s úsměvem prozradila Marta Karasová z Podbořan. I jí ke správným tipům pomohlo to, že se věnuje turistice a hodně míst navštívila osobně. "V této soutěži jsem vyhrála poprvé a poletím poprvé, těším se, jak malé dítě. Poletím s někým s rodiny, zatím vybírám," dodala.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video
O Budulínkovi poněkud netradičně ;-)

Loutková pohádka Klubu knihomolů v žatecké knihovně 22. 2.

Přehrát video