Čtyři čtenáři se proletí zdarma

Redakce 2020-09-25 13:10:00

Ve spolupráci s Letištěm Chomutov probíhala už posedmé během letních prázdnin na stránkách našich novin letní soutěž o vyhlídkové lety zdarma.

Čtenáři měli za úkol uhádnout názvy alespoň šesti lokalit na osmi leteckých snímcích, které jsme v průběhu července a srpna zveřejňovali. Uzávěrka soutěže byla ve středu 9. září. Od našich čtenářů k nám dorazilo poštou nebo emailem celkem 103 správných odpovědí, které jsme tak mohli zařadit do slosování. Všem děkujeme, že se opět v hojném počtu zapojili. Těší nás, že vás tato soutěž baví, a doufáme, že vám ji v příštím roce znovu nabídneme.  

A teď už jména čtveřice výherců. Poukaz na let v hodnotě 6 tisíc korun získává Marta Karasová z Podbořan, druhou cenu - vyhlídkový let v hodnotě 4 500 Kč Kateřina Bambousová ze Žatce a lety v ceně 3 000 Kč si užijí Jindřich Náprstek z Chomutova a Vlasta Nováková z Donína u Loun (na 1. snímku). Výherce jsme kontaktovali telefonicky a proběhlo i předání. Pan Náprstek si svoji výhru již užil - vyhlídkový let absolvoval.

Správné odpovědi prázdninové soutěže: 01 - Jirkov, 02 - Podbořany, 03 - Žatec, 04 - Louny, 05 - Kadaň, 06 - Kryry rozhledna, 07 - Panenský Týnec, 08 - Nechranická přehrada.       

Ze sto tří správných odpovědí se letos los usmál na paní Vlastu Novákovou z Donína, která si užije vyhlídkový let za tři tisíce korun. ,,Soutěžím pravidelně. Místa jsem většinou poznala, coby turisté jsme řadu míst v kraji navštívili. Jistá jsem si nebyla jen snímkem Žatce,” řekla výherkyně, která si dárkový poukaz k letu převzala v redakci Lounského Pressu. 

„Když jsem se dozvěděl o výhře, byl jsem překvapený, protože se soutěže účastním pravidelně, ale zatím se na mě neusmálo štěstí. Uhodnout snímky by v dnešní době internetu nemělo být těžké, zvlášť pro ty, kdo tu bydlí delší čas. Jen u snímku Podbořan jsem si nebyl jistý, s tím mi pomáhal zeť,” svěřil se výherce Jindřich Náprstek. Jak dodal, vyhlídkový let absolvuje s manželkou. Docela rád by se prý podíval někam nad Krušné hory — Horu svatého Šebestiána a podobně. „Kdysi už jsem letěl, ale to bylo v rámci pracovní obhlídky na trase Tušimice — Kadaň. Těším se, jak si tentokrát let užijeme s manželkou,” prozradil Jindřich Náprstek z Chomutova, který si svou cenu — poukaz na vyhlídkový let v hodnotě tři tisíce korun — převzal v redakci týdeníku Nástup. 

"Snímky jsem poznala všechny, jen ten Žatec mi dal "zabrat", to malé náměstí u pivovaru," s úsměvem prozradila Marta Karasová z Podbořan. I jí ke správným tipům pomohlo to, že se věnuje turistice a hodně míst navštívila osobně. "V této soutěži jsem vyhrála poprvé a poletím poprvé, těším se, jak malé dítě. Poletím s někým s rodiny, zatím vybírám," dodala.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

NEXEN TIRE hledá talenty

Nabízené pozice: Operátor výroby, operátor kvality, operátor logistiky, údržbář - elektro, operátor technologie, specialista plánování výroby, operátor R&D, účetní.
Tel.: +420733123733
WWW: https://www.nexentire.com/cz/company/recruit/
E-mail: prace@nexentire.com


ELKTRIKÁŘ - INTERMONT OPATRNÝ JIRKOV

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13. a 14. plat, odměny, stravné, sick days a další benefity. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B, NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78).
Kontakt: Dagmar Křížová
Tel.: 775868949
WWW: https://intermont-opatrny.cz/
E-mail: krizova@intermont-opatrny.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Rada Městyse Ročov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY Základní školy Ročov. Bližší informace na: https://www.obec-rocov.cz/
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
WWW: https://www.obec-rocov.cz/
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video