Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-09-29 09:20:00

Týdeník Žatecké noviny č. 39 vychází ve středu 30. září!

Ve čtvrtém zářijovém vydání Žateckých novin se dočtete o BOJI O SENÁTORSKÉ KŘESLO, ve kterém se v našem obvodu popere deset kandidátů, začátku TOPNÉ SEZÓNY, výherkyni v soutěži o VYHLÍDKOVÉ LETY, instalaci VÁNOČNÍHO OSVĚTLENÍ v centru města, DEGUSTACI PIVA v Žateckém pivovaru, ZBĚSILÉ JÍZDĚ Žatcem a ohrožování policistů i dalších lidí, MIMOZEMSKÉM OBCHODĚ, přerušeném JEDNÁNÍ ZASTUPITELSTVA, prestižních JAZYKOVÝCH CERTIFIKÁTECH, které převzali žáci ZŠ Petra Bezruče, VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ ve Staňkovicích, vylosovaném VÝHERCI, který hlasoval v anketě Osobnost Žatce, NOVÝCH LUKRATIVNÍCH OBORECH na Soukromé obchodní akademii a Střední průmyslové škole elektrotechnické v Žatci, blížící se akci NOC LITERATURY a nevhodném chování či poničením vozidlu v ČERNÉ KRONICE.

Sportovní strana nabídne OSOBNÍ REKORDY žateckých plavců na Velké ceně Chomutova, tři tituly a NĚKOLIK MEDAILÍ pro G-Titány, výhru a posunutí FOTBALOVÉHO SLAVOJE v tabulce na čtvrtou příčku a první dvě kola divizní soutěže ve STOLNÍM TENISE. Poradíme vám, kam můžete o víkendu VYRAZIT ZA SPORTEM a jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po dalším kole. Na straně 5 si můžete přečíst rozhovor s předsedou sportovního klubu FbC JAZZMANI ŽATEC Tomášem Votavou.

Na kulturní straně se dozvíte, kam je možné se vydat na KULTURNÍ AKCE. V tomto vydání nabízíme navíc exkluzivně speciální VOLEBNÍ PŘÍLOHU, která vás provede letošními volbami do zastupitelstev krajů i do Senátu.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Vernisáž výstavy Ivy Mokré v Mederově domě d Žatci

V sobotu 25. 3. byla zahájena výstava "Svět víl" Ivy Mokré z Ústí nad Labem, chalupářky z Řepan u Lubence. Autorka návštěvníkům zahrála na harmoniku i spolu si zazpívali...

Přehrát video
Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video