Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-09-29 09:20:00

Týdeník Žatecké noviny č. 39 vychází ve středu 30. září!

Ve čtvrtém zářijovém vydání Žateckých novin se dočtete o BOJI O SENÁTORSKÉ KŘESLO, ve kterém se v našem obvodu popere deset kandidátů, začátku TOPNÉ SEZÓNY, výherkyni v soutěži o VYHLÍDKOVÉ LETY, instalaci VÁNOČNÍHO OSVĚTLENÍ v centru města, DEGUSTACI PIVA v Žateckém pivovaru, ZBĚSILÉ JÍZDĚ Žatcem a ohrožování policistů i dalších lidí, MIMOZEMSKÉM OBCHODĚ, přerušeném JEDNÁNÍ ZASTUPITELSTVA, prestižních JAZYKOVÝCH CERTIFIKÁTECH, které převzali žáci ZŠ Petra Bezruče, VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ ve Staňkovicích, vylosovaném VÝHERCI, který hlasoval v anketě Osobnost Žatce, NOVÝCH LUKRATIVNÍCH OBORECH na Soukromé obchodní akademii a Střední průmyslové škole elektrotechnické v Žatci, blížící se akci NOC LITERATURY a nevhodném chování či poničením vozidlu v ČERNÉ KRONICE.

Sportovní strana nabídne OSOBNÍ REKORDY žateckých plavců na Velké ceně Chomutova, tři tituly a NĚKOLIK MEDAILÍ pro G-Titány, výhru a posunutí FOTBALOVÉHO SLAVOJE v tabulce na čtvrtou příčku a první dvě kola divizní soutěže ve STOLNÍM TENISE. Poradíme vám, kam můžete o víkendu VYRAZIT ZA SPORTEM a jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po dalším kole. Na straně 5 si můžete přečíst rozhovor s předsedou sportovního klubu FbC JAZZMANI ŽATEC Tomášem Votavou.

Na kulturní straně se dozvíte, kam je možné se vydat na KULTURNÍ AKCE. V tomto vydání nabízíme navíc exkluzivně speciální VOLEBNÍ PŘÍLOHU, která vás provede letošními volbami do zastupitelstev krajů i do Senátu.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz


ELEKTROMONTÉR - HANZL ŽATEC

Požadavky: USO/SŠ vzdělání elektrotechnické, ŘP sk. B (B+E) Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení, 13. plat + prémie, příplatky za práci o víkendech, příspěvky na penzijní připojištění, pojistku proti škodě způsobené zaměstnavateli a další benefity.
Kontakt: Petr Hanzl
Tel.: 775 234 861
WWW: https://montaze-elektro.cz/
E-mail: hanzl@montaze-elektro.cz

Poslední videa

Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video
Ilustrátorka Ivona Knechtlová zavítala do žatecké knihovny

Piknik v režii Knihomolíků - tentokrát s ilustrátorkou nejen dětských knih, Ivonou Knechtlovou. 17. 5. odpoledne nechybělo čtení z knížky, workshop, ztvárnění svých snů...

Přehrát video