Bertík ve středu otevře dveře, jste srdečně zváni

Alla Želinská 2020-09-30 00:33:00

Volnočasové centrum najdete ve „staré školce“ v Kryrech.

Bertík, volnočasové centrum v Kryrech, dnes, ve středu 30. září od 9 do 12 a od 14 do 17 hodin má dveře otevřené pro všechny zájemce – děti, maminky, tatínky, sourozence… „V pondělí jsme finišovali s úklidem a drobnými úpravami, abychom ve středu přivítali všechny na Dni otevřených dveří. Maminky už by rády do herny,“ říká s úsměvem Lída Motlová Kantová z Bertíka.

Centrum nově najdete v areálu školy, v tzv. „staré školce“, kam se přestěhoval z městského bytu v kulturním domě. „Od školních vrat nahoru, a budova v čele. Po levé straně schodiště a tam bude zvonek. V brzké době i cedule na domě,“ navigují pořadatelky.

A co mají v plánu? „K dispozici bude herna, budou probíhat výtvarné dílničky, chystáme i nějaké workshopy a další akce. S Bertíkem se opět zúčastníme 3. října Jablečného dne, tedy letos jarmarku. Ten se přece jen uskuteční, ale bez doprovodného programu kvůli vládním opatřením – bude to Jablečný farmářský trh, kdy na nádvoří od 10 do 16 hodin budou stánky s mošty, cidery, jablečnými sladkostmi, ale také drobnostmii a dárky s podzimní tématikou,“ upřesnila dále Lída.

Oblíbené hodiny jógy v Bertíku se také obnoví, ale pravděpodobně až koncem října. Pilates se pro změnu stěhuje do Podbořan, kde je povede Nikola Kudrnáčova.

Volnočasové centrum Bertík vzniklo v Kryrech v roce 2016, 21. října bylo slavnostně otevřeno. FOTOGALERIE z otevření ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video