Bertík ve středu otevře dveře, jste srdečně zváni

Alla Želinská 2020-09-30 00:33:00

Volnočasové centrum najdete ve „staré školce“ v Kryrech.

Bertík, volnočasové centrum v Kryrech, dnes, ve středu 30. září od 9 do 12 a od 14 do 17 hodin má dveře otevřené pro všechny zájemce – děti, maminky, tatínky, sourozence… „V pondělí jsme finišovali s úklidem a drobnými úpravami, abychom ve středu přivítali všechny na Dni otevřených dveří. Maminky už by rády do herny,“ říká s úsměvem Lída Motlová Kantová z Bertíka.

Centrum nově najdete v areálu školy, v tzv. „staré školce“, kam se přestěhoval z městského bytu v kulturním domě. „Od školních vrat nahoru, a budova v čele. Po levé straně schodiště a tam bude zvonek. V brzké době i cedule na domě,“ navigují pořadatelky.

A co mají v plánu? „K dispozici bude herna, budou probíhat výtvarné dílničky, chystáme i nějaké workshopy a další akce. S Bertíkem se opět zúčastníme 3. října Jablečného dne, tedy letos jarmarku. Ten se přece jen uskuteční, ale bez doprovodného programu kvůli vládním opatřením – bude to Jablečný farmářský trh, kdy na nádvoří od 10 do 16 hodin budou stánky s mošty, cidery, jablečnými sladkostmi, ale také drobnostmii a dárky s podzimní tématikou,“ upřesnila dále Lída.

Oblíbené hodiny jógy v Bertíku se také obnoví, ale pravděpodobně až koncem října. Pilates se pro změnu stěhuje do Podbořan, kde je povede Nikola Kudrnáčova.

Volnočasové centrum Bertík vzniklo v Kryrech v roce 2016, 21. října bylo slavnostně otevřeno. FOTOGALERIE z otevření ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání ÚDRŽBÁŘE. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Učitel odborných předmětů - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - elektrotechnických, gastronomických, instalatérských. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

POŽADUJEME: vzdělánÍ zdravotnického směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou * finanční ohodnocení dle platných platových tarifů (10. platová třída/délka praxe) pro zdravotníky vč. zvláštního příplatku, příplatku za práci o víkendu a svátcích + odměny * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na vitamíny a očkování * možnost dalšího vzdělávání. NÁSTUP IHNED
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video