Pozor, autobusy jezdí jako o prázdniny. Omezení se dotýká MHD i školních spojů

Jarka Cibulková 2020-11-12 16:36:00

Lounsko (caj) Z důvodu prodloužení nouzového stavu a uzavření škol došlo od pondělí 9. listopadu do odvolání k za-vedení prázdninového provozu na autobusových spojích Dopravy Ústeckého kraje. Od 1. listopadu stejně reaguje i lounská radnice, která omezí spoje v hromadné dopravě.

Na Lounsku se to dotkne spojů 702 (Chlumčany, Vlčí – Louny – Libčeves), kde nepojede autobus v 7.16 hod. ze zastávky Chlumčany, Vlčí, dále ze zastávky Louny, autobusového nádraží v 7.40 hod. do Libčevsi a ve 12.58 hod. z Chlumčan, Vlčí. Dalším spojem, kterého se dotkne tato změna, je číslo 704 z Loun do Koštic, Třebívlic, Libčevse, Řisut. Nevyjede autobus v 7.27 hodin z Třebívlic do Řisut a zpět, který vyjížděl z Řisut v 7.34 hod. Nevyjede ani školní spoj v 11.59 hodin na lince 705 z Loun, EPL hl. vrátnice do Peruce, Telec. Omezení se týká také auto-busu do Kozojed. Nepojedou spoje v 6.40, 13.40 a 14.40 hodin z autobusového nádraží v Lounech.  

Na trase Louny – Ročov – Třeboc nebude vypraven spoj v 6.30 a 13.55 hodin z autobusového nádraží v Lounech. Na Pnětluky nevyjede školní autobus, který vyjíždí z autobusového nádraží v Lounech ve 13.25 hodin. Nepojede ani spoj v 7.25 a 15.35 hodin z Nehasic do Postoloprt. Změny se dotknou také autobusu, který vyjížděl z Postoloprt v 14.05 přes Levonice, Lišany, Hradiště, Strkovice, Mradice, Skupice a Malnice zpět do Postolopt. Zrušen je také spoj 738, který vyjížděl ve 13.30 hodin ze Žatce do Postoloprt. Další školní spoj nevyjede na trase Žatec – Kounov – Pnětluky (v 5.55, 12.05 a 15.05 ze Žatce).

Od 1. listopadu jezdí v prázdninovém režimu také městská autobusová doprava v Lounech. Změny se týkají spojů č. 1 a 2, spoj č. 3 jezdí beze změn.

Na trase č. 1 MHD nevyjedou spoje v 6.20, 6.50 od zastávky Louny, EPL, 7.30, 12.20 a 13.25 hodin ze zastávky Louny, otočka u kotelny. Na druhé lince č. 2 MHD z Března přes Louny do Obory nevyjede autobus v 6.46 a 7.05 a 12.33 hodin od kotelny.

S ohledem na epidemiologickou situaci se krajské autobusy postupně plní dezinfekčními přístroji. Do dvou týdnů budou ve všech krajských „zelených“ autobusech. Bezdotykový infra dávkovač na desinfekci je pro cestující snadno přístupný v prostřední části vozu, kde jej mohou cestující použít jak při nástupu, tak při výstupu z vozu. Doprava Ústeckého kraje chce tímto krokem ještě více přispět k bezpečnosti uživatelů veřejné dopravy a napomoci tak eliminaci šíření COVID-19.

I nadále je ve vozidlech veřejné dopravy povinnost zakrytí úst, a pokud je to možné také dodržování bezpečných vzdáleností. Chraňte své zdraví a zdraví spolucestujících.


Komentáře

Nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání ÚDRŽBÁŘE. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Učitel odborných předmětů - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - elektrotechnických, gastronomických, instalatérských. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

POŽADUJEME: vzdělánÍ zdravotnického směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou * finanční ohodnocení dle platných platových tarifů (10. platová třída/délka praxe) pro zdravotníky vč. zvláštního příplatku, příplatku za práci o víkendu a svátcích + odměny * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na vitamíny a očkování * možnost dalšího vzdělávání. NÁSTUP IHNED
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video