Vydatně sněžilo a bouralo se

2021-02-06 10:09:00

REGION (tos) — Těžký mokrý sníh, jehož během pátku minulého týdne napadlo na území našeho okresu asi deset centimetrů, tradičně zkomplikoval dopravu. Dopravní policisté během tohoto dne zaznamenali celkem devět dopravních nehod, což je jen o dvě havárie méně, za všechny čtyři předchozí lednové pátky dohromady. Během uplynulého „černého pátku” se naštěstí žádnému z účastníků nehod nic vážného nestalo a do statistik přibylo jen jedno lehké zranění.

Například jednotka profesionálních hasičů ze stanice Klášterec nad Ohří a dobrovolná jednotka z Kadaně v pátek vyjely krátce před polednem k dopravní nehodě osobního auta v Prunéřově — Královském vrchu. Auto se zde převrátilo na střechu, nikdo nebyl zraněn. Hasiči pomohli převrátit havarovaný vůz na kola. Další dopravní nehodu řešily tyto dvě jednotky po chvíli u Elektrárny Prunéřov. Tam se srazila dvě osobní auta. Dva lidé byli odvezeni do nemocnice na pozorování. Hasiči odpojili akumulátory a provoz řídili kyvadlově.

Jednotky ze stanic Chomutov a Klášterec nad Ohří vyjely kolem 13.45 hodin k obci Místo, kde autobus s pěti cestujícími uvázl na boku v příkopu. Nikdo nebyl zraněn. Cestující opustili autobus nouzovým střešním východem a zajistili si odvoz. Vytažení vozidla zajistil dopravce.

Na novém úseku dálnice D7 u Spořic po kolizi se svodidly havaroval kamion s návěsem. Komunikace byla průjezdná za snížené rychlosti a se zvýšenou opatrností. Na silnici 25124 u Údlic zase kamion po smyku zatarasil vozovku. Provoz musel být řízen řízen kyvadlově jedním jízdním pruhem.

Foto: Zimní havárie. Ilustrační foto: Hasiči

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Vernisáž výstavy Ivy Mokré v Mederově domě d Žatci

V sobotu 25. 3. byla zahájena výstava "Svět víl" Ivy Mokré z Ústí nad Labem, chalupářky z Řepan u Lubence. Autorka návštěvníkům zahrála na harmoniku i spolu si zazpívali...

Přehrát video
Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video