Kdo první přeplave koupaliště?

Jan Vnouček 2011-06-04 00:09:00

Podbořany – Sezóna letních radovánek na koupališti v Podbořanech začne již za pár dní. Oba bazény jsou napuštěné a veřejnost si v nich mohla poprvé zaplavat ve středu 1. června. Rada města v dubnu schválila ceny vstupného pro nadcházející letní sezónu. Po mnoha letech rozhodla o jejich zvýšení. 

Dospělé bude celodenní vstupenka stát 50 Kč. Děti do 15 let, držitelé průkazů tělesně postižených a senioři nad 65 let zaplatí 25 Kč. Se slevou se návštěvníci vykoupou po sedmnácté hodině. Osoby nad patnáct let v pozdním odpoledni zchudnou o 25 Kč, ostatní pouze o desetikorunu. Pokud má někdo početnější rodinu, stačí mu na celý den stokoruna. Rodinné vstupné lze využít maximálně pro pět osob, z toho mohou být nejvýše dva dospělí.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video