Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-04-06 10:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 14 vychází ve středu 7. dubna.

Ve čtrnáctém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o aktuálním NATÁČENÍ v centru města, VÍCEPRACÍCH na střeše základní školy, plánované REKONSTRUKCI DÍLEN A KUCHYŇKY na ZŠ Komenského alej, vznikající PŘÍRODNÍ ZAHRADĚ v mateřské školce, BABYBOXU v Lounech, ZKRÁŠLENÍ dalších dvou kruhových objezdů, akci VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK, tradiční POMLÁZKOVÉ ŠUPAČCE, zásahu šesti hasičských jednotek u POŽÁRU LESA, pokračující instalaci VITRÁŽOVÝCH OKEN v žatecké synagoze a zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE.

Sportovní strana nabídne článek o ANULOVANÝCH SOUTĚŽÍCH stolních tenistů a dá TIP NA VÍKENDOVÝ pěší nebo cyklo výlet po okrese.

Na kulturní straně se dočtete o skončené akci POPLETENÝ PODZIM a začínajícím SBĚRU STARÝCH MOBILŮ A TABLETŮ v žatecké knihovně. Pozveme vás také na ONLINE VÝSTAVY.

Na společných stranách naleznete rozhovor s radioamatérem ZDEŇKEM ŘÍHOU. Máme pro vás v pořadí již čtvrtý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA a další EXKURZI PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH v Žatci, tentokrát se dozvíte něco o soše Krista Trpitele v klášterní zahradě.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin ZDE.


Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video