Dobrovoláci ze Slavětína mají nový dopravní automobil

2021-04-06 16:04:00

Předání nového dopravního automobilu veliteli Jednotky sboru dobrovolných hasičů se uskutečnilo v závěru minulého týdne ve Slavětíně. Předání nového vozu starostou městyse Jaroslavem Jandlem veliteli jednotky Lukášovi Suchému se konalo velice komorně, bez přítomnosti veřejnosti.


Devítimístné vozidlo bude primárně sloužit členům výjezdové jednotky městyse, členům SDH k dopravě na místo zásahu či taktického cvičení, školení a potřebám městyse. Dopravní auto-mobil bude zařazen do seznamu vozidel složek Integrovaného záchranného systému. Jednotka sboru dobrovolných hasičů Slavětín je zařazena do kategorie JPO V. Kromě nově pořízeného vozu disponuje jednotka ještě dalšími třemi vozidly, z toho jsou dvě vozidla - cisterny rovněž zařazené v IZS.

,,Velice si vážíme poskytnutých dotací a finančního daru na pořízení nového dopravního automobilu a poskytovatelům výše uvedených finančních prostředků patří veliké poděkování všech občanů našeho městečka. Nové vozidlo si budou občané moci prohlédnout a seznámit se s jeho vybavením ihned, jak jen to bude možné. Věříme, že určitě nejpozději při soutěžích na Memoriálu Stanislava Kučery, který místní hasiči pořádají v červenci,“ uvedl starosta J. Jandl.

Dopravní automobil značky Fiat Ducato, který dodala firma Vesta Auto Corson, v hodnotě bezmála 980 tisíc korun pořídil Městys Slavětín. Formou dotace na vozidlo při-spělo ministerstvo vnitra (450 tisíc), Ústecký kraj (300 tisíc) a darem nákup podpořila Nadace Agrofert (100 tisíc). Zbylou částku, tedy 129 661 korun, uhradil městys Slavětín ze svého rozpočtu pro letošní rok.

                 Text, foto: Jaroslav Jandl


Komentáře

Nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání ÚDRŽBÁŘE. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Učitel odborných předmětů - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - elektrotechnických, gastronomických, instalatérských. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

POŽADUJEME: vzdělánÍ zdravotnického směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou * finanční ohodnocení dle platných platových tarifů (10. platová třída/délka praxe) pro zdravotníky vč. zvláštního příplatku, příplatku za práci o víkendu a svátcích + odměny * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na vitamíny a očkování * možnost dalšího vzdělávání. NÁSTUP IHNED
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video