Senior, po kterém pátrala policie, byl nalezen mrtvý

Hedvika Mašková 2021-04-07 12:44:00

V sobotu v podvečer se na Žatecku ztratil senior. Jeho pohřešování oznámili na policii jeho příbuzní. V neděli dopoledne byl bohužel nalezen mrtev. K objasnění příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva.

,,Pátrací akce po seniorovi proběhla na Žatecku v sobotu a neděli. V sobotu ve večerních hodinách proběhla pátrací akce, do které bylo nasazeno 28 policistů včetně psovodů se psy a vrtulník s termovizí. Pohřešovaný však přes akci trvající až do noci nalezen nebyl. Pátrací akce pak pokračovala následující den ráno, kdy bylo nasazeno 38 policistů včetně psovodů. Do pátrání byli dále zapojeni i starostové obcí na Žatecku, kteří mj. informovali občany svých obcí o pohřešovaném formou SMS zpráv. Při akci vypomohli i myslivci z HS Holedeč, kteří ve spolupráci s kriminalisty ÚO Louny nalezli v neděli dopoledne pohřešovaného seniora bohužel bez známek života," sdělila nám policejní mluvčí Miroslava Glogovská. 

Dle neověřených zpráv se jednalo o seniora, který se potuloval pouze v bačkorách. S některými žateckými občany údajně zmatený senior mluvil a ptal se, jak se dostane na autobusové nádraží.

Ilustrační foto: pexels.com

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video