V Holedečku hořel dům. Popáleného muže transportoval vrtulník

Redakce 2021-04-16 10:17:00

Včera v 17.15 hodin začal v obci Holedeček u Žatce hořet rodinný dům. Na místo byly vyslány čtyři hasičské jednotky. Uvnitř domu se nacházel muž, kterého se podařilo díky všímavým sousedům zachránit a transportovat vrtulníkem do nemocnice.

,,Operační důstojník vyslal na místo události čtyři jednotky požární ochrany. Duchapřítomným sousedům se podařilo dostat zraněného obyvatele domu mimo dosah plamenů. Když přijela první jednotka, byl dům z jedné poloviny zasažen požárem. Popálený muž byl transportován vrtulníkem letecké záchranné služby do nemocnice. Zasahující hasiči dostali plameny pod kontrolu za zhruba třicet minut od vyhlášení poplachu. Zásah komplikovaly dvě propanbutanové lahve, které se hasičům podařilo vynést a ochladit," informoval včera Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje. 

Foto: HZS ÚSTECKÉHO KRAJE 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video