Fotogalerie: První letošní farmářské trhy v Chomutově

Soňa Šímová 2021-04-17 09:10:54

CHOMUTOV (soš) — Na chomutovské náměstí se po měsících omezení opět vrátil život. I přes nepřízeň počasí sem míří davy lidí, aby si konečně nakoupili na oblíbených farmářských trzích. V nabídce je vše, nač jsou zákazníci zvyklí – od pečiva, přes uzeniny a mléčné výrobky, až po ovoce a zeleninu. Zakoupit zde můžete také první sadbu. Jak potvrdil organizátor trhů Adam Weber, tu bude možné nakoupit i na následujících trzích, které budou 1. května.

Kdo nestihl dnešní nákup, může na ně zavítat ve středu 21. dubna na Mírovém náměstí v Kadani od 9 do 16 hodin. 

Foto: Soňa ŠÍMOVÁ

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video