Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-04-20 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 16 vychází ve středu 21. dubna.

V šestnáctém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o NÁVRATU DĚTÍ DO ŠKOL a povinném testování, AUDITU V MĚSTSKÉM DIVADLE bez zjištění nezákonného jednání, SNÍŽENÍ TRESTŮ za poškozování zájmů EU, podání žádosti o dotaci na REGENERACI BÝVALÝCH PAPÍREN, plánované REKONSTRUKCI KOMUNIKACÍ v ulici Ostrov, OBNOVENÍ AUTOBUSOVÉ LINKY ze Žatce do Prahy, POCHVALE na účet praktických lékařů, POŽÁRU RODINNÉHO DOMU v Holedečku, PROJEKTECH PARTICIPATIVNÍHO ROZPOČTU a dofinancování výdajů na jejich realizaci, ZPRAVODAJSTVÍ od městské policie, DOBROČINNÉ SBÍRCE pro Diakonii Broumov v holedečské požární zbrojnici a PROJEKTU ROVNOST 50/50 určený pro nezaměstnané a nezaměstnaností ohrožené ženy.

Sportovní strana nabídne nedělní devátý ročník veřejného běžeckého závodu ŽATECKÝ PŮLMARATÓN A DESÍTKA a letošní ročník McDonald‘s Cupu s názvem ODPÍSKEJ NUDU.

Na kulturní straně se dozvíte, jaké máte možnosti ZÍSKÁNÍ PRÁCE i pro NEZAMĚSTNANÉ VE VĚKU 55 LET A VÍCE. Pozveme vás také na ONLINE VÝSTAVY.

Na společných stranách naleznete rozhovor s ředitelem Výchovného ústavu a střediska výchovné péče v Pšově SÁVOU ARABADŽIEVEM. Máme pro vás v pořadí již šestý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA, článek o nejpilnějších obcích ve SČÍTÁNÍ LIDU v našem okrese a osmý díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH v Žatci, tentokrát o SLOUPU NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video