Úvod   /   Zprávy   /   Chtěli vybrat automat

Chtěli vybrat automat

Redakce 2021-04-20 07:23:56

CHOMUTOV (tz, r) — Na autobusovém nádraží ve Wolkerově ulici zasahovaly v minulých dnech hlídky chomutovské městské policie. Na místo přijely po oznámení, že byly slyšet podezřelé rány u automatů s jídlem a nápoji.

 „Na místě byly spatřeny dvě osoby, které po spatření policejních vozidel okamžitě utekly. Několika hlídkami byli podezřelí pronásledováni ulicemi Školní, Poděbradova a Spořická, kde se následně strážníci rozdělili, a během prohledávání okolí byl nalezen muž, který odpovídal popisu jednoho z hledaných,“ uvedli k zásahu strážníci. Podezřelý byl okamžitě omezen na osobní svobodě, vyzván k prokázání totožnosti a převezen na Policii ČR k dalším úkonům.

Foto: Městská policie Chomutov (2×)


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video