Úvod   /   Zprávy   /   Začala betonáž mostku

Začala betonáž mostku

2021-05-06 16:05:00

PRUNÉŘOV (tz, r) — Betonování mostu začalo ve čtvrtek na silnici I/13 v Prunéřově. Důvodem opravy je skutečnost, že do kostrukce kvůli narušené hydroizolaci zatékalo. Doprava je svedena do jednoho pruhu a přes den ji řídí regulovčí, pak semafory. Kromě nové izolace most čeká výstavba říms a nová vozovka. Práce ve směru od Karlových Varů mají skončit 8. června, práce ve směru opačném 8. srpna.

Foto: Ředitelství silnic a dálnic

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video