Milana z Jirkova postrádá rodina od konce dubna

Redakce 2021-05-07 16:38:00

JIRKOV (r) - Policisté pátrají po 34letém Milanu Karlovi z Jirkova. Jak uvedli jeho příbuzní, muže pohřešují od čtvrtka 29. dubna, kdy odešel z místa současného bydliště, a od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Rodina má proto o něj obavy. „Pokud máte informace k výskytu nebo pobytu pohřešovaného, kontaktujte, prosím, policii na lince 158 nebo na kterékoli policejní služebně. Děkujeme,“ uvedla okresní policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Pohřešovaný je 170 až 172 centimetrů vysoký, hubené postavy, má hnědé kráce střižené vlasy a zeleno-hnědé oči. Popis oblečení není znám.

Foto: Policie ČR

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video