Poznámka Veroniky Saláškové: Modlitba za fámu

Veronika Salášková 2012-05-31 00:15:00

Obyvatelé lounského okresu včetně vedení Žatce vyrazili bojovat za zachování obou ohrožených oddělení místní nemocnice na veřejné slyšení do senátu. Na jejich podporu si nachystali celou řadu faktů a argumentů. S tím, že jim opozice nedá nic zadarmo, počítali. Na co ale připraveni nebyli, bylo chování náměstka ministra zdravotnictví Petra Noska. 

Ten nejprve ve svém projevu tvrdil nesmysly o krátkých vzdálenostech z jednotlivých částí okresu do nejbližších nemocnic v Kadani a Mostě. Poté, co mu moderátor slyšení senátor Marcel Chládek vyčinil za jeho nepřipravenost, se zřejmě urazil a namísto sledování vystoupení občanů okresu si hrál se svým mobilním telefonem. Ve svém závěrečném proslovu dal všem jasně najevo, co si o celé petici a snaze o záchranu obou oddělení vlastně myslí. Arogantně tvrdil, že nehodlá před tímto evidentně jednostranně zaměřeným seminářem nic obhajovat. Doufejme jen, že náměstek Nosek zde prezentoval pouze svůj vlastní postoj a ne stanovisko ministra zdravotnictví. V minulém týdnu médii proběhla informace, která v kontextu tohoto slyšení není zrovna příznivá. Uvažuje se o výměně generálního ředitele VZP, kterým by se mohl nově stát právě náměstek Petr Nosek. Okresu Louny nezbývá, než se modlit, aby to byla pouze fáma. Pokud by se jím totiž skutečně stal, tak by žateckou nemocnici asi nezachránili ani všichni svatí.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video