Silnice z Kryr do Vroutku se opraví

Jan Vnouček 2012-06-03 00:28:00

Podbořansko – Po silnici II/224 z Kadaně do Podbořan a Očihova se nyní na Podbořansku mají opravit i některé silnice 3. třídy. Konkrétně by mělo jít o komunikace Vroutek – Kryry a Krásný Dvůr – Hlubany.  Povrch vozovky Vysoké Třebušice – Krásný Dvůr byl již opraven nedávno. Tyto úseky vytipovala Správa a údržba silnic Ústeckého kraje a provede je firma Herkul. Investorem je Ústecký kraj.

„V rámci akce II/224 Kadaň – Podbořany – Očihov hrazené z Regionálního operačního programu se provádí oprava poškozených povrchů silnic na objízdných a přístupových trasách stavby. Rozsah opravovaných povrchů je omezen na rozsah sjednaný a oceněný ve smlouvě o dílo s tím, že je posuzována možnost provést větší rozsah oprav. Úseky Vysoké Třebušice-Krásný Dvůr, Krásný Dvůr – Hlubany, Vroutek – Kryry jsou úseky vyznačené SÚS ÚK a  opravované v rámci stavby, kterou zajišťuje Sdružení Herkul + VHS. Cena těchto oprav v okrese Louny by měla dle smlouvy činit 38,3 milionu korun. Termínově by to mělo být sladěno,“ potvrdila Magdalena Hanáčková, tisková mluvčí Ústeckého kraje.
Vedoucí stavby Lukáš Spal z Herkulu ale zatím nebyl schopen uvést přesnější informace. „Máme prostředky na opravu objízdných tras v okrese Louny v ploše 49 tisíc m2. Opravíme, co v tomto rozsahu požaduje správa silnic. Ne ale dříve než doděláme most v Podbořanech,“ ujistil motoristy. Jeho zprovoznění je plánováno na 30. června.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video