Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-06-15 10:12:00

Týdeník Žatecké noviny č. 24 vychází ve středu 16. června.

Ve dvacátém čtvrtém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o LOUTKOVÉ ZAHRADĚ, nových BETONOVÝCH SVODIDLECH v Žiželicích, ODPOČINKOVÉ A RELAXAČNÍ ZÓNĚ pro seniory, specializovaném květinářství na pokojové rostliny DŽUNGLE V BYTĚ, odsunutí REKONSTRUKCE MOSTU, vyhlášce na DERATIZACI HLODAVCŮ, soutěžním odpoledni a KÁCENÍ MÁJE v Hořeticích, střetu AUTA S CHLAPCEM u základní školy, zrekonstruované budově BÝVALÉ SPOŘITELNY v nedalekých Postoloprtech, MARIHUANĚ za volantem, ukradeném PŘÍVĚSNÉM VOZÍKU a zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE.

Sportovní strana nabídne vydařeném mítinku v Barceloně LUCIE SVĚCENÉ, turnaj starších FOTBALOVÝCH PŘÍPRAVEK, zápasy nejvyšší SOUTĚŽE V NOHEJBALE mužů, VÝHRU žateckých tenistů, TURNAJ PATRIOTŮ v elektronických šipkách, DANIELA ŠVECE jako PŘEBORNÍKA KRAJE VE SPRINTU a změněné adrese CHMEL CUPU.

Na kulturní straně se dozvíte o návštěvě ZOO v Ústí nad Labem dětmi z MŠ SPECIÁLNÍ, vernisáži v GALERII U RADNICE, další akci UKLIĎME ZLATÝ CHMEL spolku A dál? a FLÉTNOVÉM KONCERTU v Křížově vile. Pozveme vás i na již rozběhnuté VÝSTAVY a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete rozhovor s KLAUNEM PEPIŠTEM ze Žatce. Máme pro vás v pořadí již třináctý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA a dvanáctý díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH na území Žatce. Dále vás pozveme na SLET LETADEL na Letišti Macerka, mistrovství ČR v OFFROAD TRIALU v Bezděkově, POCHOD ŽIVOTA Strany přátel piva Louny a prozradíme, jak dopadl MUZEJNÍ POCHOD z Tuchořic do Markvarce a co vylovili z vyrovnávací nádrže u ELEKTRÁRNY V POČERADECH.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video